×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Oras rozwija się we Wrocławiu. Postawił na biura typu flex

  • Katarzyna Domagała-Szymonek
    KDS
  • 6 kwi 2021 12:15

Oras otworzył nowe biuro we Wrocławiu. - Wystartowaliśmy dość intensywnie, rekrutując w kluczowych dla działalności naszego centrum obszarach, takich jak obsługa klienta, finanse i HR i tym samym zakończyliśmy pierwszy etap rozwoju. Jako stosunkowo młode centrum nie wykluczamy, że w przyszłości będziemy poszukiwać nowych pracowników - mówi Paweł Frąckiewicz, SSC manager w Orasie.

Oras rozwija się we Wrocławiu. Postawił na biura typu flex
Oras to fiński producent armatury łazienkowej i baterii kuchennych (Fot. materiały prasowe)
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.
  • Fiński producent armatury łazienkowej i baterii kuchennych otworzył swoje biuro we Wrocławiu.
  • W doborze kandydatów do pracy kluczowe są dla nas kompetencje, wysoka kultura pracy i przede wszystkim świetna znajomość języków obcych - wylicza Paweł Frąckiewicz, SSC manager w Orasie.
  • Firma postawiła na biura typu flex, czyli coworków i biur serwisowanych.

Sektor nowoczesnych usług w Polsce to prawie 350 tys. osób zatrudnionych w centrach obsługi procesów biznesowych (BPO), centrach usług wspólnych (SSC/GBS), IT oraz centrach badawczo-rozwojowych (R&D). Jednocześnie to najszybciej rozwijająca się branża w Polsce. Firmy każdego miesiąca tworzą ponad 2500 miejsc pracy, przy stałym wzroście zatrudnienia na poziomie 10 proc rok do roku.

Oras to fiński producent armatury łazienkowej i baterii kuchennych, specjalizujący się w bezdotykowych rozwiązaniach z zakresu tzw. inteligentnego domu. We Wrocławiu firma zdecydowała się ulokować swoje centrum obsługi klienta. Od 2020 r. Oras zajmuje powierzchnię elastyczną w Spaces Wroclavia, a docelowo wynajmie 540 m kw. powierzchni biurowej w budynku Sagittarius Business House.

- Nasz wrocławski oddział działa już od zeszłego roku. Wystartowaliśmy dość intensywnie, rekrutując w kluczowych dla działalności naszego centrum obszarach, takich jak obsługa klienta, finanse i HR i tym samym zakończyliśmy pierwszy etap rozwoju. Jako stosunkowo młode centrum nie wykluczamy, że w przyszłości będziemy poszukiwać nowych pracowników. W doborze kandydatów do pracy kluczowe są dla nas kompetencje, wysoka kultura pracy i przede wszystkim świetna znajomość języków obcych. To właśnie te cechy przekonały zarząd spółki do inwestycji we Wrocławiu i w przyszłości z pewnością stworzą nam tu znakomite możliwości do dalszego rozwoju - mówi Paweł Frąckiewicz, SSC manager w Oras.

Z kolei Bartosz Plewa z wrocławskiego oddziału firmy doradczej Savills podkreśla, że Oras skorzystał z możliwości, jakie stworzył rozwój rynku biur typu flex, czyli coworków i biur serwisowanych. Dzięki temu firma była w stanie w bardzo krótkim czasie uruchomić około 40 stanowisk pracy.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Oras rozwija się we Wrocławiu. Postawił na biura typu flex

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA