PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Nowy magazyn PepsiCo w Polsce. Pracownicy poszukiwani

  • Autor: AT
  • 4 gru 2019 11:04

W Mszczonowie powstaje centralny magazyn dla PepsiCo. Kluczowym etapem przygotowań do uruchomienia operacyjnego magazynu jest proces rekrutacji i przeszkolenia nowej załogi, którym zajmie się ID Logistics. Poszukiwani są przede wszystkim magazynierzy i operatorzy wózków widłowych, a także kierownicy operacyjni, liderzy zespołów, pracownicy administracji magazynowej, działu technicznego.

Nowy magazyn PepsiCo w Polsce. Pracownicy poszukiwani
Adobe Stock
REKLAMA
  • W Mszczonowie budują centralny magazyn dla PepsiCo. Aktualnie trwają prace przygotowawcze do uruchomienia operacyjnego ogromnego centrum logistycznego, które zatrudniać będzie około 240 pracowników.
  • Proces rekrutacji już trwa. Chcielibyśmy, aby dołączyli do nas ludzie z pasją, otwarci na nowe wyzwania, z doświadczeniem i ci, którzy dopiero rozpoczną karierę w tej branży - powiedziała Małgorzata Hornig, dyrektor HR, ID Logistics.
  • Otwarcie zaplanowane zostało na przełom I i II kwartału 2020 roku.

Nowy magazyn w Mszczonowie zajmie powierzchnię 58 tys. m kw. Zarządzanie magazynem PepsiCo powierzyło firmie ID Logistics. Za przygotowanie do uruchomienia operacyjnego nowego magazynu centralnego PepsiCo odpowiada specjalnie powołana grupa projektowa złożona z ekspertów PepsiCo oraz ID Logistics.

Na czele zespołu projektowego po stronie PepsiCo stoi Magdalena Dzikowska. W skład grupy projektowej wchodzi 14 zespołów złożonych z ponad 50 osób, w tym doświadczonych managerów oraz specjalistów z działów operacji magazynowych i dystrybucyjnych, jakości, IT, a także działu personalnego, prawnego oraz finansowego.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Budowa magazynu centralnego w Mszczonowie jest przykładem bardzo dobrej współpracy między inwestorem - firmą P3, wykonawcą budowlanym - Kajima, podmiotem zarządzającym - ID Logistics, a władzami lokalnymi. Już wkrótce produkty PepsiCo wyruszą z Mszczonowa do naszych klientów w Polsce oraz za granicą - powiedział Bernard Wierzbik, dyrektor działu obsługi klienta i logistyki na Europę Centralną w PepsiCo.

Otwarcie zaplanowane zostało na przełom I i II kwartału 2020 roku (fot. mat. pras.)
Otwarcie zaplanowane zostało na przełom I i II kwartału 2020 roku (fot. mat. pras.)
Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Nowy magazyn PepsiCo w Polsce. Pracownicy poszukiwani

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA
  • PARTNER SERWISU partner portalu

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA