PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Nowe miejsca pracy w Warmińsko-Mazurskiej SSE

Meble Wójcik, DFM i Heinz Glas Działdowo odebrały zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej w WMSSE. Deklarują utworzenie

Nowe miejsca pracy w Warmińsko-Mazurskiej SSE
Adobe Stock
REKLAMA

DFM specjalizuje się w produkcji mebli tapicerowanych, które eksportuje do UE. Nowa inwestycja pochłonie co najmniej 50 mln zł nakładów oraz stworzy nie mniej niż 15 nowych miejsc pracy. W ramach projektu, w Dobrym Mieście, zostanie uruchomiona produkcja drewnianych elementów stelaży i siedzisk mebli. Postanie też nowoczesny tartak. Firma planuje również zakup specjalistycznych maszyn i urządzeń.

Dzięki inwestycji Mebli Wójcik, wartej co najmniej 50 mln zł, zostanie zbudowana hala produkcyjno-magazynowa oraz produkcyjno-logistyczna. W planach inwestora jest też rozbudowa systemu informatycznego i wyposażenie hal w zautomatyzowane i innowacyjne linie do produkcji mebli oraz do obsługi magazynu. Przedsiębiorstwo zobowiązało się do zwiększenia dotychczasowego zatrudnienia o minimum 120 osób.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Huta szkła Heinz Glas Działdowo zainwestuje na terenie strefy co najmniej 87 mln zł, aby rozbudować fabrykę, gdzie produkuje się szklane flakony dla przemysłu perfumeryjnego i farmaceutycznego. Zatrudnienie zwiększy się o minimum 50 nowych pracowników. Firma chce również zainwestować w nowe rozwiązania technologiczne, dzięki czemu zwiększy zdolności produkcyjne o ponad 85 proc.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Nowe miejsca pracy w Warmińsko-Mazurskiej SSE

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA
  • PARTNER SERWISU partner portalu

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA