PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Salesforce uruchomiło work.com. To platforma dla "zawodowych ofiar" pandemii

  • Katarzyna Domagała-Szymonek
    KDS
  • 19 maj 2020 17:16

Work.com to nowa platforma, na której przedsiębiorstwa czy pracownicy poszkodowani w czasie pandemii COVID-19 znajdą wsparcie.

Salesforce uruchomiło work.com. To platforma dla "zawodowych ofiar" pandemii
Kolejna firma przygotowała rozwiązanie dla firm i pracowników poszkodowanych w czasach pandemii. Fot. Pixabay
REKLAMA
  • Work.com wyposażono w nowe rozwiązania, od śledzenia kontaktów i zarządzania reagowaniem kryzysowym, aż po ocenę stanu zdrowia pracowników i zarządzanie zmianami.
  • Dostępne na niej narzędzia mają pomóc pracownikom i przedsiębiorstwom bezpiecznie wznowić swoją działalność po zakończeniu pandemii. Jej autorami są eksperci z globalnej firmy Salesforce.
  • To kolejne tego typu przedsięwzięcie, jakie ruszyło w ostatnich tygodniach.

Światowa gospodarka powoli zaczyna wracać na dawne tory, jednak jest to ogromne przedsięwzięcie dla każdej z tworzących ją stron. Przedsiębiorstwa będą potrzebować nowych sposobów planowania, zarządzania i monitorowania gotowości pracowników oraz obiektów, a także sprawnego zarządzania kryzysowego. Będą potrzebować silnej współpracy między działami oraz narzędzi, aby szybko podejmować decyzje oparte na danych i komunikować się z pracownikami, partnerami i klientami na dużą skalę.

Na platformie znajdziemy rozwiązania przyspieszające reakcję sektora prywatnego i publicznego na pandemię COVID-19, w tym na ocenę dobrego samopoczucia pracowników, zarządzanie zmianami, śledzenie kontaktów, zarządzanie reagowaniem kryzysowym oraz zarządzanie dotacjami i pracą wolontariuszy. Nowe narzędzie daje możliwość dostępu do wiedzy i doświadczeń ekspertów ds. zdrowia oraz liderów biznesu i całego ekosystemu Salesforce.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

fot. print screen work.com
fot. print screen work.com

- Każda firma i społeczność na świecie koncentruje się na tym, jak bezpiecznie ponownie się otworzyć i przejść do nowej rzeczywistości - mówi Bret Taylor, prezes i dyrektor operacyjny Salesforce. - Dzięki work.com łączymy potężną technologię, naszych partnerów i sieć ekspertów, aby pomóc organizacjom w ponownym otwarciu i wyjściu z kryzysu, stawiając zdrowie i bezpieczeństwo pracowników oraz klientów na pierwszym miejscu - dodaje.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Salesforce uruchomiło work.com. To platforma dla "zawodowych ofiar" pandemii

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA
  • PARTNER SERWISU partner portalu

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA