PARTNERZY PORTALU

Nowa agencja Digital Hunters chce rekrutować managerów digital marketingu

  • KDS
  • 8 gru 2022 10:47

Na rynku pojawiła się nowa agencja rekrutacyjna. Digital Hunters będzie rekrutować managerów digital marketingu.

Nowa agencja Digital Hunters chce rekrutować managerów digital marketingu
Agencja Digital Hunters chce uprościć proces rekrutacji (Fot. Shutterstock)
REKLAMA
  • Agencję Digital Hunters założył Marcin Michalski, były członek zarządu Cube Group.
  • Firma postawiła przed sobą jasny cel - uprościć proces rekrutacji z punktu widzenia zatrudniającego.
  • Stworzyliśmy unikalny proces weryfikacji kluczowych kompetencji niezbędnych do skalowania praktycznie każdego biznesu za pomocą digital marketingu - zdradza Marta Lińska, która tworzy zespół nowej agencji.

– Swoje doświadczenie i kontakty w obszarze digital marketingu chcę przekazać tym, którzy szukają wysokiej klasy managerów na bardzo trudnym rynku pracy i we wcale nie łatwiejszym otoczeniu gospodarczym. Specjaliści od digital marketingu muszą mierzyć się z niższymi budżetami, ale na pewno nie mniejszymi celami sprzedażowymi. W związku z tym firmy potrzebują jeszcze skuteczniejszych, bardzo elastycznych i zwinnych managerów, którzy poradzą sobie z takim wyzwaniem. O ekspertów tego kalibru jest bardzo trudno na rynku i tylko przeprowadzona w przemyślany sposób rekrutacja może zaspokoić potrzeby firm – przekonuje Marcin Michalski.

Czytaj więcej: Dużo zmian od nowego roku. Więcej przerw w pracy, dłuższy urlop, dwie pewne podwyżki

Prosty proces rekrutacyjny

Agencja Digital Hunters chce uprościć proces rekrutacji z punktu widzenia zatrudniającego. Główne zadanie jest jednak nieco inne. Chodzi o zbudowanie długotrwałej współpracy pomiędzy pracownikiem i pracodawcą, która przełoży się na realizację celów biznesowych.

– Firmy potrzebują stabilnych kadr, aby realizować cele długofalowe. To wymaga zmiany w podejściu do procesu rekrutacyjnego. Nie działamy jak regularny headhunter, który sprawdza CV i prowadzi krótką rozmowę, badając motywację do zmiany pracy. Taki sposób prowadzenia rekrutacji realizuje tylko cel finansowy obu stron i tak naprawdę dla head huntera nie jest ważne czy manager zostanie w firmie na dłużej. Od Digital Hunters przedstawiciele firm nie dostaną nawet CV kandydatów, bo z reguły nic ciekawego z niego nie wyczytają. Natomiast klienci agencji zostaną zaproszeni na spotkanie ze szczegółowo wyselekcjonowanymi kandydatami, którzy spełnią kluczowe kryteria najpierw omówione z przedstawicielami firmy – podkreśla Marcin Michalski.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (1)

Do artykułu: Nowa agencja Digital Hunters chce rekrutować managerów digital marketingu

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • siouks 2022-12-09 17:32:45

    Zeby poznac pracownika raczej nie wystarczy kilka spotkan i chocby setki pytan. Wszystko wychodzi w realnej sytuacji i z uplywem czasu. Nie ma tak jak u bohatera serialu "mentalista". Wiec zazwyczaj caly ten HR itd to glownie marketing dla klienta/pracodawcy pt. "Jak dobrze dopasowalismy Ci pracownika"...

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA