Nie wybrano żadnego z kandydatów na stanowisko Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad

Zakończyła się procedura wyboru Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad. Zespół konkursowy powołany przez ministra infrastruktury i rozwoju, nie rekomendował ministrowi żadnego kandydata.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Nie wybrano żadnego z kandydatów na stanowisko Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

12 maj 2015 10:57


Nabór na Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad ogłoszono 1 kwietnia 2015 r. Do konkursu przystąpiło 13 osób. Po weryfikacji złożonych dokumentów, pod kątem zgodności z warunkami formalnymi określonymi w procedurze konkursowej, do kolejnego etapu dopuszczono 6 kandydatów. Do rozmów kwalifikacyjnych przystąpiło 5 osób. Żaden z kandydatów nie osiągnął minimum pozwalającego na uzyskanie rekomendacji zespołu do objęcia stanowiska, tj. 70 proc. z możliwej do uzyskania w ramach rozmowy kwalifikacyjnej liczby punktów.

Konkurs został przeprowadzony przy udziale zewnętrznego obserwatora z ramienia Rady Służby Cywilnej działającej przy prezesie Rady Ministrów.

Obecnie obowiązki Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad pełni Tomasz Rudnicki, powołany decyzją premier Ewy Kopacz z dnia 23 kwietnia 2015 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.