Netflix zapłaci za oglądanie seriali i filmów. Szuka etatowych oglądaczy

"Czy lubisz filmy i programy telewizyjne? Czy chcesz promować ciekawe filmy i programy telewizyjne dla widzów z całego świata?" - tak zaczyna się ogłoszenie o pracę, jakie znajdziemy na stronie Netflix. Firma poszukuje etatowych oglądaczy seriali, filmów i programów telewizyjnych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Netflix zapłaci za oglądanie seriali i filmów. Szuka etatowych oglądaczy

PODZIEL SIĘ


Autor: KDS

6 kwi 2018 15:38


Praca na stanowisku "seryjnego oglądacza seriali" nie wymaga zakładania garnituru czy garsonki, nawet nie wymaga wychodzenia z łóżka. Jednak tylko po części polega na bacznym przyglądaniu się losom serialowych i filmowych bohaterów. Oglądanie produkcji będzie oczywiście głównym obowiązkiem, ale poza tym dochodzi również wykonanie oceny i analizy programu. Pracownik musi też stworzyć opis programu oraz przygotowywać raporty. 

Czytaj też: A może tak wszystko rzucić i zająć się... Oto 10 ofert pracy dla marzycieli

Jakie warunki musi spełnić kandydat? To m.in. umiejętność analitycznego oglądania. Mile widziana jest wiedza z zakresu współczesnej kinematografii. Konieczne jest też minimum pięcioletnie doświadczenie w branży rozrywkowej. Do tego dochodzi znajomość języka angielskiego lub japońskiego. 

Jest to jedna z ponad 500 ofert pracy przygotowanych przez amerykańskiego giganta, jednak pozostałe są dużo bardziej przyziemne. 

Firma poszukuje m.in. menadżera do spraw bezpieczeństwa, dyrektora do spraw angażowania partnerów, programisty rozwiązań technicznych - Google Apps czy marketingowca (miejsce pracy w słonecznej Kalifornii). 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.