PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Netflix otwiera biuro w Warszawie i szuka nowych pracowników

  • jk
  • 7 wrz 2022 11:13

W Warszawie działa biuro regionalne platformy Netflix. Pracownicy są odpowiedzialni za cały region Europy Środkowo-Wschodniej.

Netflix otwiera biuro w Warszawie i szuka nowych pracowników
Netflix szuka nowych pracowników do warszawskiego biura (fot. Cardmapr/Unsplash)
REKLAMA

Jak informuje serwis Wirtualnemedia.pl, pracownicy, którzy zostali przeniesieni do warszawskiego oddziału, są odpowiedzialni za działalność Netflixa nie tylko w Polsce, ale w sumie 28 rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Lokalizacja jest jednak tymczasowa - docelowo zespół ma przenieść się do innego miejsca - szczegóły póki co nie są znane.

Netflix szuka nowych pracowników do warszawskiego biura. Pracę mogą zdobyć osoby z całego regionu Europy Środkowo-Wschodniej i nie tylko. Istotne jest doświadczenie w marketingu i produkcji filmowej. Docelowo w biurze ma pracować kilkadziesiąt osób.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Zgodnie z zapowiedziami zespół odpowiedzialny za Europę Środkowo-Wschodnią już oficjalnie pracuje z biura Netflixa w Warszawie. W najbliższych miesiącach skupimy się na zatrudnianiu kolejnych specjalistów oraz umacnianiu relacji z lokalną branżą audiowizualną - mówi dla serwisu Wirtualnemedia.pl Anna Nagler, dyrektorka ds. seriali oryginalnych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Warto przypomnieć, że inwestycje Netflixa na polskim rynku sięgają poza współpracę czysto produkcyjną – w 2020 r. Netflix rozpoczął współpracę z Krajową Izbą Producentów Audiowizualnych (KIPA). Pierwszym jej etapem było ogłoszenie na początku maja 2020 r. nowego funduszu pomocowego dla najbardziej poszkodowanych pracowników branży telewizyjnej i filmowej w związku z wstrzymaniem produkcji z powodu pandemii koronawirusa. Na jego działalność serwis przeznaczył 2,5 miliona złotych.

W kolejnej odsłonie współpracy eksperci Netflixa prowadzili szkolenia w ramach Netflix Day podczas KIPA Film Financial Lab, kursu poświęconego obsłudze serwisowej międzynarodowych produkcji filmowych oraz koprodukcjom, z naciskiem na kwestie finansowe. W maju 2021 roku z kolei wystartował cykl szkoleń “Kompetencje przyszłości.

Zaś w 2022 r. Netflix rozpoczął oficjalnie współpracę ze Szkołą Filmową w Łodzi, która opiera się na cyklu warsztatów dla studentów szkoły. Celem inicjatywy jest odkrywanie i wspieranie młodych talentów.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Netflix otwiera biuro w Warszawie i szuka nowych pracowników

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA
  • PARTNER SERWISU partner portalu

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA