Nestlé zmienia podejście do pracowników. Co zaoferuje?

• W oddziale Nestlé w Kargowej (woj. lubuskie), czyli w fabryce produkującej m.in. wafle Princessa i batony Lion, przybędzie 50 nowych miejsc pracy.
• Oddział zastępuje też umowy na czas określony umowami na czas nieokreślony.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Nestlé zmienia podejście do pracowników. Co zaoferuje?

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

6 kwi 2016 12:42


W najbliższych tygodniach firma Nestlé Polska Oddział w Kargowej planuje zatrudnić około 50 osób, przede wszystkim operatorów produkcji, elektromechaników, operatorów wózków widłowych i podstawowych pracowników produkcji.

Firma poszukuje osób, które zechcą się z nią związać na stałe. Kandydaci na stanowiska elektromechaników i operatorów wózków widłowych powinni posiadać odpowiednie uprawnienia, a kandydaci na operatorów produkcji – wykształcenie średnie techniczne lub wyższe z podstawowym doświadczeniem zawodowym.

– Zmieniamy nasze podejście do formy zatrudnienia – od 1 kwietnia ponad 90 proc. naszej załogi pracuje na umowy na czas nieokreślony. Dotyczy to osób, które przepracowały co najmniej rok w Nestlé. Pozostałe 10 proc. umów o pracę na czas określony to przede wszystkim kontrakty na okres próbny – mówi Jakub Żurowski, dyrektor fabryki słodyczy Nestlé w Kargowej.

Od kandydatów na stanowiska pracowników produkcji firma oczekuje krótkiego uzasadnienia (3-5 zdań), z jakich powodów chcą się podjąć pracy w Nestlé. Podania można składać na portierni fabryki, listownie, bądź przesyłać na adres e-mail.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.