Naturhouse rekrutuje. Poszukiwani nie tylko dietetycy

Naturhouse rozwija sieć centrów dietetycznych. W ponad 300 punktach pracuje już blisko 400 dietetyków, a rosnące zainteresowanie sprawia, że firma rekrutuje kolejnych specjalistów.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Naturhouse rekrutuje. Poszukiwani nie tylko dietetycy

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

21 mar 2016 13:26


Wywodząca się z Hiszpanii i działająca od 10 lat na polskim rynku firma Naturhouse specjalizuje się w reedukacji żywieniowej prowadzącej do zmiany codziennych nawyków. W ponad 300 centrach dietetycznych spółki pracuje blisko 400 specjalistów. Na tym jednak nie koniec.

Aktualnie firma prowadzi rekrutację na kilkanaście stanowisk. Praca dla dietetyków czeka zarówno w dużych miastach (m.in. w Częstochowie, Łodzi czy Rzeszowie), jak i w mniejszych miejscowościach – Giżycku, Warce, Białej Podlaskiej, Kaliszu, Wieluniu czy Żorach.

Specjaliści zatrudnieni w Centrach Naturhouse mają zapewnione: umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy oraz bezpłatne szkolenia.

– Nowe osoby w naszym zespole objęte są cyklem szkoleń przygotowujących do pracy z klientami. W tym celu stworzyliśmy własne centrum, w którym odbywają się zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne. Szkolenia kontynuowane są również w trakcie okresu zatrudnienia – mówi Zofia Urbańczyk, kierownik departamentu dietetyki w Naturhouse.

Firma poszukuje również asystentów dietetyków odpowiedzialnych za obsługę klienta i kwestie organizacyjne związane z działalnością punktu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.