×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Naftoserwis szuka prezesa. Postępowanie kwalifikacyjne ruszyło

  • Autor: PAP/KDS
  • 29 kwi 2019 15:02

Do 10 maja kandydaci na prezesów Naftoserwis, spółki należącej do grupy PERN mają czas zgłosić swój udział w postępowaniu kwalifikacyjnym na stanowisko członka zarządu – prezesa tej spółki.

Naftoserwis szuka prezesa. Postępowanie kwalifikacyjne ruszyło
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
  • Naftoserwis to specjalistyczny podmiot, który z końcem 2018 r. przejął Centrum Diagnostyki Rurociągów i Aparatury (CDRiA), inną spółkę serwisową z grupy PERN, wykonującą badania stanu technicznego rurociągów, głównie ropy naftowej.
  • Jak wynika z danych publikowanych przez Naftoserwis, obecnie zarząd tej spółki jest jednoosobowy, a stanowisko prezesa pełni tam Krzysztof Zalewski.
  • Osoby zainteresowane podjęciem pracy w tej firmie na zgłoszenie mają czas do 10 maja.

- Rada Nadzorcza "Naftoserwis" ogłasza postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko członka Zarządu - Prezesa Zarządu "Naftoserwis" - podała w ogłoszeniu spółka. Jak zaznaczyła, osoby zainteresowane udziałem w postępowaniu, spełniające warunki określone w treści ogłoszenia, powinny zgłosić swój udział w terminie do dnia 10 maja 2019 r" w biurze spółki w Warszawie.

Obecnie zarząd tej spółki jest jednoosobowy, a stanowisko prezesa pełni tam Krzysztof Zalewski. W latach 2007-16 Zalewski był zatrudniony w PERN, m.in. jako dyrektor Biura Prawnego - radca prawny. W tym czasie był też radcą prawnym Operatora Logistycznego Paliw Płynnych, spółki z Grupy PERN, którą PERN przejął w ramach integracji na początku 2018 r. W czerwcu 20016 r. Zalewski został prezesem Naftoserwisu, a od lipca 2018 r. był także prezesem CDRiA, koordynując proces połączenia obu podmiotów w ramach Grupy PERN. W latach 2014-16 był członkiem rady nadzorczej CDRiA.

Obecnie Naftoserwis kontynuuje działalność CDRiA, polegającą na badaniu stanu technicznego rurociągów, głównie ropy naftowej przy użyciu własnych urządzeń - tłoków diagnostycznych, które przemieszczają się wewnątrz magistrali, dostarczając kompleksowych danych np. o grubości ich ścianek, ewentualnych uszkodzeniach czy korozji. Wcześniej badania takie CDRiA wykonała m.in. na terenie Czech, Niemiec, Rumunii, a także w Ekwadorze, w trudno dostępnym regionie Andów, dla tamtejszej kompanii EP Petroecuador.

Naftoserwis świadczy także usługi serwisowe w bazach paliw, zapewniając ciągłą sprawność techniczną i eksploatacyjną instalacji i urządzeń. Spółka ma 10 zakładów serwisowych na terenie całej Polski, współpracuje także z największymi operatorami w branży paliwowej.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Naftoserwis szuka prezesa. Postępowanie kwalifikacyjne ruszyło

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA