MPK w Gnieźnie rekrutuje. "Kierowca autobusu to zawód dla kobiet!"

"Zapraszamy panie - zmieniamy stereotypy! Kierowca autobusu to zawód dla kobiet!". W taki sposób Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Gnieźnie chce rozszerzyć wachlarz kandydatów do pracy.  

REKLAMA


Puls HR Puls HR

MPK w Gnieźnie rekrutuje. "Kierowca autobusu to zawód dla kobiet!"

PODZIEL SIĘ


Autor: KDS

6 gru 2017 23:29


Z zamieszczonego na stronie internetowej spółki ogłoszenia o pracę uśmiecha się sympatyczna pani, która siedzi za kierownicą żółtego autobusu MPK. Jednak spółka czeka także na CV od mężczyzn. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji powinny mieć prawo jazdy kat. B. Mile widziany jest też skończony kurs z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. 

W zamian gnieźnieńskie MPK oferuje zatrudnienie na umowę o pracę, wynagrodzenie brutto 2 750 zł do tego dodatek motywacyjny (do 16 proc.), premia uznaniowa (do 15 proc.). Na wysokość pensji wpływać też będą składniki zmienne: dodatek za pracę w godzinach nocnych, wynagrodzenie za przerywany czas pracy, wynagrodzenie za pracę w godzinach nadliczbowych. 

Czytaj też: Amazon szuka kierowców do transportu

Ponadto w MPK działa Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych. Pracownicy otrzymują bilet wolnej jazdy. Firma opłaci im kurs prawa jazdy kat. D oraz kurs kwalifikacji wstępnej lub wstępnej przyspieszonej (kandydaci przed rozpoczęciem szkolenia podpisują umowę zabezpieczającą na sfinansowanie - przyp. red). 

Osoby zainteresowane pracą w MPK mogą aplikować na trzy sposoby. CV wysłać drogą elektroniczną na adres: mpk@mpk.gniezno.pl, złożyć je osobiście w siedzibie spółki: pokój nr 2, w godz. 7.00-15.00 lub wysłać pocztą na adres: ul. Wesoła 7, 62-200 Gniezno. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.