Mondelēz szuka pracowników. Planuje zatrudnić 300 osób

Agencja zatrudnienia Manpower prowadzi rekrutację pracowników dla firmy Mondelēz International. Na chętnych czeka 300 miejsc pracy w 5 zakładach produkcyjnych, w całym kraju.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Mondelēz szuka pracowników. Planuje zatrudnić 300 osób

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

27 paź 2015 13:17


Zatrudnione za pośrednictwem Manpower osoby będą wykonywały pracę na stanowiskach pracowników produkcji u jednego z największych pracodawców w branży spożywczej. Mondelēz International to światowy lider w produkcji czekolady, ciastek, gum do żucia, cukierków oraz napojów. Za nazwą firmy kryje się wiele znanych marek, takich jak np. Milka, Prince Polo czy Oreo i belVita. Do obowiązków zatrudnionych należeć będzie pomoc przy produkcji i pakowaniu słodyczy przeznaczonych do sprzedaży.

– Na zainteresowanych naszą ofertą czeka praca w przyjaznej atmosferze i możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego u znanego producenta słodyczy – komentuje Przemysław Markiewicz, menedżer z agencji zatrudnienia Manpower.

– Elastyczny czas pracy pozwala na pogodzenie jej z innymi obowiązkami. Jest też wygodny dla tych, którzy szukają dodatkowego źródła finansów, jak np. uczniów lub studentów. Do udziału w procesie rekrutacyjnym zapraszamy nie tylko osoby, które mają już doświadczenie w pracy na produkcji, ale chętnie spotkamy się również z tymi, którzy chcą zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne w tym sektorze. Praca dla jednego z liderów branży, ma znaczenie dla wielu kandydatów, poszukujących sprawdzonego i prestiżowego pracodawcy, którego mogą obdarzyć zaufaniem – dodaje przedstawiciel Manpower.

Wymagania wobec kadydatów

Osoby starające się o pracę powinny być dyspozycyjne i posiadać książeczkę ważnych badań sanitarno-epidemiologicznych. Ważne jest również zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Praca przebiega w systemie trzyzmianowym, z dwiema półgodzinnymi przerwami w trakcie trwania każdej zmiany.

Formą zatrudnienia będzie umowa o pracę tymczasową zawarta z agencją Manpower. Co ważne, osoby, które przepracują w firmie 3-miesiące jako Pracownik Tymczasowy oraz otrzymają pozytywną rekomendację ze strony przełożonego, mają szansę zostać zatrudnionym przez Mondelēz International.

– W Polsce mamy siedem zakładów produkcyjnych o łącznej powierzchni 250 tys. metrów kwadratowych, w których zatrudniamy 2700 osób – komentuje Waldemar Sławiński, kierownik personalny w Mondelēz International.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.