Mobice oferuje 100 miejsc pracy dla testerów i programistów

Mobica, brytyjska spółka informatyczna, otworzy w Lublinie swoje piąte biuro w Polsce. Docelowo chce zatrudnić 100 nowych pracowników.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Mobice oferuje 100 miejsc pracy dla testerów i programistów

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

8 kwi 2014 12:55


W placówkach w Warszawie, Łodzi, Bydgoszczy i Szczecinie pracuje już 600 programistów realizujących projekty dla klientów z całego świata. Z kolei w oddziale w Lublinie trwa rekrutacja, a plany spółki przewidują zatrudnienie na miejscu zespołu liczącego 100 osób. Mobica poszukuje zarówno testerów oprogramowania jak i programistów. Planuje zbudować dwa zespoły: specjalizujący się w technologiach mobilnych oraz zapewnienia jakości.

- Wiążemy duże nadzieje z obecnością w Lublinie. To miasto akademickie, a absolwenci najbardziej nas interesujących kierunków informatycznych często znajdowali do tej pory pracę w Warszawie. My oferujemy im konkurencyjne wynagrodzenie za pracę przy niezwykle interesujących projektach tutaj na miejscu. Co prawda szukamy przede wszystkim osób z doświadczeniem, które od razu odnajdą się w prowadzonych przez nas projektach, ale nie wykluczamy w przyszłości budowy programu współpracy z lokalnymi uczelniami - mówi Tomasz Krawczyński, dyrektor zarządzający Mobica.

Mobica tworzy oprogramowanie dla klientów z całego świata, realizuje projekty m.in. dla przemysłu samochodowego, bankowego i finansowego, medycznego, telewizyjnego i wielu innych. Do lubelskiego biura będzie rekrutować programistów Java/Android, osoby z doświadczeniem w pracy na platformie iOS (programowanie w objective-C), developerów JEE (Java for web services), programistów operujących językami skryptowymi (Ruby on Rails, Python/Django). W niedalekiej przyszłości spółka może potrzebować, podobnie jak w innych biurach, doświadczonych inżynierów C/C++.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.