Mobica zmienia adres. Trwa rekrutacja specjalistów IT

Lublin to kolejne, po Łodzi, Warszawie, Bydgoszczy i Szczecinie miasto, w którym powstało biuro brytyjskiej firmy Mobica. Firma technologiczna docenia i stawia na polskich programistów.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Mobica zmienia adres. Trwa rekrutacja specjalistów IT

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

5 wrz 2014 12:56


Lubelski odział firmy rośnie w siłę. Mobica zmienia adres, prowadząc jednocześnie intensywny proces rekrutacyjny. – Jesteśmy dumni z naszej nowej siedziby. Prestiżowa lokalizacja w samym sercu miasta, w jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie budynków w Lublinie, to ogromna wygoda. Wzniesiony w centrum miasta, przy Alejach Racławickich 8 biurowiec Rupes, znajduje się w bezpośredniej bliskości najważniejszych instytucji, uczelni i szlaków komunikacyjnych, sąsiadując jednocześnie z najpiękniejszym terenem zielonym Lublina. W obliczu trwającego procesu rekrutacyjnego, najważniejsze są dla nas jednak komfort i dostępna dla nas powierzchnia biurowa – mówi Mariusz Jastrząb z lubelskiego oddziału firmy Mobica.

Czytaj też: Co daje szkolenie pracowników z zakresu użytkowania systemów IT?

W biurach o powierzchni 400 m.kw. zatrudnienie ma znaleźć ponad stu specjalistów, pracujących w dwóch teamach: programistycznym i testerskim. Podstawowe sektory ich działalności to Finance & Banking oraz Mobile. W Lublinie będą zatem powstawać rozwiązania dla instytucji finansowych oraz na urządzenia mobilne.

Czytaj też: IT - branża z wielkimi perspektywami

Choć obecnie Mobica zasila swoje szeregi specjalistami mającymi za sobą konkretne doświadczenie zawodowe, w niedalekiej przyszłości lubelski oddział firmy planuje uruchomić program praktyk i staży z lokalnymi uczelniani technicznymi. Wygląda więc na to, że wyrastający na prawdziwą wyżynę IT Lublin, z każdym rokiem umacnia swoją pozycję.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.