PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Toolex 2022

Toolex 2022

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE
  • Nowy Przemysł
  • Tech & Job
  • Oil Expo
TERAZ TRANSMITUJEMY

Sytuacja na polskim rynku pracy. Analizy branżowe. Rekrutacja. Mobilność i stabilizacja

Ministerstwo zdrowia szuka zastępcy dyrektora ds. naukowych w Centrum Onkologii

  • Autor: PAP/AKC
  • 24 lis 2019 12:18

Ministerstwo Zdrowia, sprawujące nadzór nad Centrum Onkologii-Instytutem im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie, ogłosiło postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko zastępcy dyrektora ds. naukowych w placówce. Termin składania zgłoszeń upłynie 6 grudnia.

Ministerstwo zdrowia szuka zastępcy dyrektora ds. naukowych w Centrum Onkologii
Adobe Stock
REKLAMA

Wymagania dla kandydatów to m.in. tytuł naukowy lub stopień naukowy doktora habilitowanego w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu w dyscyplinie nauki medyczne oraz znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne komunikowanie się w zakresie badań naukowych i prac rozwojowych.

Konieczne jest również doświadczenie w prowadzeniu badań naukowych i prac rozwojowych, w tym w uzyskiwaniu finansowania projektów ze źródeł krajowych i międzynarodowych; odbyty zagraniczny staż naukowy oraz niekaralność za umyślnie popełnione przestępstwo lub przestępstwo skarbowe i korzystanie z pełni praw publicznych.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W ogłoszeniu o naborze poinformowano także o wymogu co najmniej rocznego doświadczenie w zarządzaniu zespołami badawczymi, wiedzy na temat działalności Instytutu oraz funkcjonowania instytutów badawczych oraz państwowych osób prawnych.

Czytaj też: Problem z brakiem pracowników będzie jeszcze większy

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku obejmować będzie m.in. określanie kierunków rozwoju działalności naukowej Instytutu, opracowywanie planów i koordynowanie realizacji prac badawczych oraz nadzorowanie sprawozdawczości z tych prac.

Zadaniem nowego zastępcy dyrektora ds. naukowych w Centrum Onkologii będzie tez inicjowanie współpracy między zespołami klinicznymi i przedstawicielami nauk podstawowych na potrzeby rozwoju onkologii precyzyjnej oraz nadzorowanie działalności szkoły doktorskiej.

Czytaj też: Polska wciąż w unijnej czołówce pod względem pracy tymczasowej

Zadania polegać będą także m.in. na nadzorowaniu przestrzegania Regulaminu praw autorskich i praw pokrewnych oraz praw własności przemysłowej oraz zasad komercjalizacji wyników badań naukowych i prac rozwojowych.

Wymagane dokumenty to m.in. CV lub życiorys; list motywacyjny i kopie dokumentów potwierdzających wymagania. Należy dostarczyć je do Departamentu Nadzoru i Kontroli Ministerstwa Zdrowia. Termin upływa 6 grudnia 2019 r. 

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Ministerstwo zdrowia szuka zastępcy dyrektora ds. naukowych w Centrum Onkologii

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA
  • PARTNER SERWISU partner portalu

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA