Międzynarodowe Targi Pracy odbyły się w Krakowie

28 września w Krakowie odbyła się druga edycja Międzynarodowych Targów Pracy Bilingual People. Wydarzenie dedykowane jest wielojęzycznym profesjonalistom, którzy chcieliby swoje umiejętności wykorzystać w pracy w Polsce i zagranicą.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Międzynarodowe Targi Pracy odbyły się w Krakowie

PODZIEL SIĘ


Autor: ang

28 sie 2013 19:58


Międzynarodowe Targi Pracy Bilingual People to niepowtarzalna okazja do bezpośredniego spotkania wielojęzycznych profesjonalistów z pracodawcami z Europy.

Wśród wystawców znajdą się agencje rekrutacyjne i firmy oferujące konkretne stanowiska pracy w Polsce i zagranicą.

Targi kierowane są głównie do studentów, absolwentów i osób z ok. 3-letnim stażem pracy, pragnących wykorzystać umiejętność posługiwania się obcymi językami w życiu zawodowym. Adresatem targów są także cudzoziemcy mieszkający w Polsce.

Dla wielojęzycznych osób targi Bilingual People to dostęp do wielu ofert pracy proponowanych przez międzynarodowe firmy i agencje rekrutacyjne w Polsce i Europie. Wystawcy oferują posady w takich sektorach, jak obsługa klienta, księgowość i finance, IT, sprzedaż, marketing, tłumaczenia i redagowanie oraz wielu innych.

Pierwsza polska edycja Międzynarodowych Targów Pracy Bilingual People odbyła się w maju 2012 roku. Wśród wystawców obecni byli m.in.: Starwood Hotels (Irlandia), Symantec (Irandia), BASF Services Europe (Niemcy), Farnell Element 14 (Wielka Brytania), Dell (Słowacja), Infosys BPO (Czechy), Randstad (Polska), G Force SPO (Polska), Top Language Jobs (Europa).

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.