×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Międzynarodowa firma otwiera oddział w Krakowie. Stworzy 500 miejsc pracy

  • Justyna Koc
    jk
  • 24 mar 2022 10:31

Co najmniej 500 pracowników w ciągu dwóch lat – oto plany rekrutacyjne firmy Teleperformance świadczącej usługi outsourcingowe. Już w kwietniu rozpocznie działalność w Krakowie.

Międzynarodowa firma otwiera oddział w Krakowie. Stworzy 500 miejsc pracy
Kraków to trzecie polskie miasto – po Warszawie i Katowicach – w którym znajdzie się siedziba firmy Teleperformance (Fot. Severinus Dewantar/ Unsplash)
REKLAMA
  • Kraków to trzecie polskie miasto – po Warszawie i Katowicach – w którym znajdzie się siedziba firmy Teleperformance.
  • Firma planuje stworzyć 500 miejsc pracy z językami obcymi. To szansa nie tylko dla Polaków, ale również dla cudzoziemców w Krakowie.
  • W tej chwili w szeregach zespołu znajdziemy reprezentantów 58 krajów, w tym tak odległych jak Argentyna, Etiopia czy Dominikana.

Zespół Teleperformance zapewnia wsparcie konsumentom firm z takich branż jak turystyka, ecommerce, telekomunikacja czy IT. Zapytania przychodzące z całego świata obsługiwane są nie tylko po angielsku, niemiecku, hiszpańsku lub włosku, ale także w językach skandynawskich czy bałtyckich w zależności od potrzeb danego projektu.

Ze względu na profil swojej działalności firma otwarta jest zarówno na kandydatów z Polski, jak i obcokrajowców poszukujących pracy w naszym kraju.

- Kraków to wielonarodowy tygiel, dlatego jest miastem o ogromnym potencjale językowym - zauważa Łukasz Gębski, prezes Teleperformance Polska.

W tej chwili w szeregach zespołu znajdziemy reprezentantów 58 krajów, w tym tak odległych jak Argentyna, Etiopia czy Dominikana.

- Zespół Teleperformance jest bardzo różnorodny także pod względem wieku. Mamy tu i studentów, i osoby planujące emeryturę. Jest to środowisko nie tylko dla młodych ludzi, ale dla każdego - podkreśla dyrektor HR Teleperformance Dominika Śliżewska-Wróbel.

Pracownicy Teleperformance mogą liczyć na możliwości rozwoju w strukturach organizacji (tylko w zeszłym roku firma awansowała 200 osób), a także realne wsparcie w ramach budowanej od lat kultury słuchania pracowników. W odpowiedzi na wyrażane przez zespół potrzeby firma wdrożyła darmową, całodobową platformę pomocy psychologicznej, a w ostatnich tygodniach infolinię dla pracowników z Ukrainy na całym świecie, dzięki której można otrzymać wsparcie m.in. w transporcie i relokacji rodzin.

Obecnie Teleperformance zatrudnia ponad 420 tysięcy pracowników na świecie, w tym ponad 1,6 tys. w Polsce.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Międzynarodowa firma otwiera oddział w Krakowie. Stworzy 500 miejsc pracy
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA