McDonald`s otwiera Centrum Pracy w Polsce

Centrum Pracy McDonald`s Polska będzie pośredniczyć w zatrudnianiu pracowników zarówno przez restauracje prowadzone przez spółkę jak i lokale franczyzowe.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

McDonald`s otwiera Centrum Pracy w Polsce

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

26 sty 2015 13:22


Nowo powstałe Centrum Pracy stanowi cenne uzupełnienie dla procesu rekrutacyjnego. Wybrana lokalizacja - na Dworcu Centralnym w Warszawie - pozwala na łatwy dostęp wszystkim zainteresowanym. Personel Centrum stanowią doświadczeni menadżerowie firmy, których wiedza umożliwia kompleksowe obsłużenie każdego zainteresowanego rozpoczęciem kariery zawodowej w jednej z restauracji McDonald’s.

Czytaj też: Menedżerowie McDonald`s zachęcają młodych do pracy w fast foodzie

Do zadań pracowników nowo otwartej placówki należy nie tylko informowanie o dostępnej aktualnie ofercie pracy (zarówno w lokalach spółki jak i franczyzowych), ale także zapoznanie kandydata z warunkami zatrudnienia, możliwą ścieżką kariery, oferowanymi systemami szkoleń itd. Każdy zainteresowany otrzyma wyczerpującą informację na temat wymaganych procedur i dokumentów.

- Cieszymy się, że od dzisiaj możemy zaprosić do naszego Centrum Pracy. To doskonały dodatek do dostępnych już narzędzi rekrutacyjnych stworzonych w naszej firmie. Widzieliśmy dużą potrzebę uzupełnienia portalu rekrutacyjnego www.mcdonaldspraca.pl o tego typu inicjatywę pozwalającą na szybkie i indywidualne obsłużenie każdego kandydata - mówi Krzysztof Kłapa, dyrektor ds. korporacyjnych i zasobów ludzkich McDonald’s Polska.

- Warszawskie Centrum Pracy to także sposób na ułatwienie pracy zarządzającym restauracjami. Zależy nam zawsze na profesjonalnym procesie rozpatrywania każdej aplikacji, udzielaniu pełnej informacji. Jest to często niemożliwe w samej restauracji. Taką możliwość stwarza właśnie uruchomiony specjalistyczny punkt. Serdecznie zapraszamy do korzystania z jego usług – dodaje.

Pracownicy Centrum Pracy współpracują również z urzędami pracy, planują i realizują lokalne kampanie rekrutacyjne w mediach. Centrum Pracy, na potrzeby którego przebudowano część powierzchni restauracyjnej na antresoli w hali głównej Dworca Centralnego zaprasza wszystkich chętnych od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 9:00-17:00.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.