Mariusz Bober zostanie prezesem ZA Puławy?

Wszystko wskazuje na to, że to właśnie Mariusz Bober, p.o. prezesa ZA Puławy od początku kwietnia oraz aktualny prezes grupy Azoty, zostanie nowym szefem największej spółki chemicznej grupy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Mariusz Bober zostanie prezesem ZA Puławy?

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl

wnp.pl

4 maj 2016 14:38


Wszystko wskazuje na to, że Mariusz Bober, prezes grupy Azoty i pełniący obowiązki prezesa puławskiej spółki, zostanie wkrótce szefem ZA Puławy. Decyzje powinny zapaść już w przyszłym tygodniu.

Na 10 maja zaplanowano bowiem zwyczajne walne zgromadzenie akcjonariuszy ZA Puław, podczas którego zakończona zostanie kadencja obecnego zarządu firmy. Ustanowiona ma zostać także nowa kadencja.

Jak powiedział portalowi wnp.pl Mariusz Bober, najpewniej to on będzie szefem Puław – tym samym zachowana zostanie unia personalna pomiędzy grupą Azoty (dawniej ZA Tarnów), a największą spółką-córką.

Przypomnijmy, że piątego kwietnia rada nadzorcza zawiesiła w pełnieniu obowiązków sprawujących do tej pory funkcje prezesa zarządu – Mariana Rybaka oraz wiceprezesa zarządu - Zenona Pokojskiego. W składzie zarządu pozostał wiceprezes zarządu Wojciech Kozak, wybrany z ramienia pracowników. Jego mandat wygaśnie z dniem zwołania Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Grupy Azoty Puławy.

Więcej czytaj na wnp.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.