Manpower rekrutuje pracowników produkcyjnych do NGK Ceramics

- Prowadzona przez nas rekrutacja już się rozpoczęła i zaczęliśmy otrzymywać pierwsze zgłoszenia kandydatów - mówi Magdalena Kopczyńska, Branch Supervisor w gliwickim oddziale agencji zatrudnienia Manpower.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Manpower rekrutuje pracowników produkcyjnych do NGK Ceramics

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

31 paź 2014 9:54


NGK Ceramics Polska jest zakładem produkcyjnym będącym częścią międzynarodowej grupy NGK Insulators Ltd., światowego lidera w produkcji materiałów technologicznych. Firma zatrudnia obecnie ponad 2600 pracowników i jest jednym z największych pracodawców w Gliwicach. Teraz chce zatrudnić kolejnych 300 osób.

Czytaj też: Japońska firma NGK szuka pracowników. Potrzebuje 300 osób

- Oferta skierowana jest do mieszkańców Gliwic, w których mieści się zakład pracodawcy, ale również Rudy Śląskiej, Bytomia, Świętochłowic, Zabrza, Knurowa, a także innych okolicznych miejscowości, z których pracodawca ułatwia dojazd do miejsca pracy - mówi Kopczyńska.

- Liczymy na duże zainteresowanie, bo oferta to szansa na zatrudnienie w zakładzie, który nie tylko zapewnia ciekawe warunki pracy, ale również stabilność - dodaje.

Czytaj też: Pracownicy mają głos. W sieci

Praca odbywać się będzie w systemie zmianowym. Pośród wymaganych u kandydatów kompetencji poszukiwane są umiejętność pracy w zespole, zdolności manualne oraz dyspozycyjność. Poszukiwani kandydaci powinni też posiadać wykształcenie co najmniej zawodowe i doświadczenie na podobnym stanowisku. Zaangażowanie w wykonywane obowiązki również jest w cenie.

Na tych, którzy przejdą proces rekrutacji pomyślnie czeka stabilna praca w przyjaznej atmosferze i możliwość rozwoju zawodowego. Wysokość miesięcznego wynagrodzenia jest konkurencyjna na lokalnym rynku. Dodatkowo przyznawana jest premia, a także możliwość otrzymania nagród finansowych w trakcie pracy, np. za frekwencję.

Zatrudnieni otrzymają też wyjątkowo atrakcyjny pakiet motywacyjny obejmujący ubezpieczenie grupowe oraz karty sportowe. Formą zatrudnienia będzie umowa o pracę tymczasową, podpisana z agencją zatrudnienia Manpower.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

ja 2016-07-30 14:07:46

Niech sami sobie robią przez agencje!!!! syf syf syf