Luxoft szuka pracowników na Przystanku Woodstock

Rozdają pączki, organizują rockowe środy i spotkania przy piwie. Tym razem firma Luxoft postanowiła zdobywać nowych członków załogi na Przystanku Woodstock.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Luxoft szuka pracowników na Przystanku Woodstock

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

4 sie 2014 10:25


Firma Luxoft słynie z nietuzinkowych rozwiązań z zakresu rekrutacji. Dotychczas poszukiwała nowych pracowników za pomocą pączków dla informatyków, rockowej środy czy też zaproszenia na piwo w Krakowie.

M.in. o nietypowych metodach rekrutacyjnych opowiada w rozmowie z nami Przemysław Berendt, globalny wiceprezes Luxoftu. Wywiad znajdziecie tutaj.

Co wymyśliła tym razem? Jak donosi „Puls Biznesu" firma Luxoft postanowiła promować się podczas Przystanku Woodstock. Prowadzi tam warsztaty i zajęcia dla informatyków. To nie pierwsza tego typu akcja. Już w zeszłym roku spółka zdobywała kontakty podczas rockowego festiwalu. Uzyskano ich wówczas ponad 1 tys.

Kinga Misiarz, menedżer ds. CSR w Luxoft Poland w rozmowie z „PB" podkreśla, że tego typu akcje mają na celu obalenie stereotypów, że specjaliści IT są nieciekawi, a ich praca polega jedynie na siedzeniu przed komputerem.

Czytaj też: 4 tys. zł za friendhunting nie tylko dla pracowników 

- Nieprzekonanym chcemy także udowodnić, że wysokie płace w IT i zapotrzebowanie na ekspertów z tej dziedziny to nie krótkotrwały trend, ale szansa na długą, ciekawą karierę - mówi Kinga Misiarz dla „PB".

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.