Luxoft rekrutuje informatyków do wrocławskiego biura

Do końca roku firma Luxoft planuje zatrudnienie 245 informatyków. Dostawca usług IT otworzył biura na trzech piętrach Silver Tower Center.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Luxoft rekrutuje informatyków do wrocławskiego biura

PODZIEL SIĘ


Autor: Wnp.pl

wnp.pl

26 sty 2016 9:24


W ubiegłym roku firma trzykrotnie zwiększyła kadrę na Dolnym Śląsku, do ponad 500 specjalistów. W tym roku planowana rekrutacja zwiększy kadry o niemal 50 proc. We Wrocławiu Luxoft działa od 2012 roku, a jego informatycy z Dolnego Śląska współpracują z klientami z międzynarodowej branży finansowej m.in. w zakresie bankowości inwestycyjnej, zarządzania ryzykiem, tworzenia aplikacji mobilnych czy też systemów wymiany danych. Firma działa także w Krakowie i Gdańsku.

Czytaj też: Luxoft otwiera biuro w Gdańsku. Zatrudni kilkuset informatyków

Luxoft zatrudnia obecnie przede wszystkim doświadczonych informatyków, m.in. programistów Java, ale także kierowników projektów i menedżerów. Ponadto poszukiwani są także specjaliści QA, inżynierowie wsparcia technicznego i analitycy biznesowi.

Jak przekonuje Bartosz Strożek, regionalny dyrektor Luxoft we Wrocławiu mimo dużej konkurencji między firmami na lokalnym i krajowym rynku Wrocław przyciąga kolejne talenty.

Cały artykuł znajdziesz tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.