Lublin: nowe miejsca pracy w Alior Banku

Alior Bank rozwija swoją działalność, otwierając w Lublinie Biuro Relacji z Klientem, w którym jeszcze w tym roku zatrudni 170 osób.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Lublin: nowe miejsca pracy w Alior Banku

PODZIEL SIĘ


Autor: ang

17 lip 2013 15:19


W ramach współpracy między Urzędem Miasta w Lublinie i Alior Bankiem, proces rekrutacji nowych pracowników wspiera Miejski Urząd Pracy.

Nowe Biuro Relacji z Klientem Alior Banku będzie świadczyć usługi z zakresu sprzedaży pożyczek gotówkowych. Biuro zatrudnia obecnie 55 przeszkolonych bankierów, do których w najbliższych miesiącach dołączą kolejni pracownicy. Docelowo znajdzie w nim pracę 170 osób, którym

Bank zapewni atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia, liczne szkolenia zawodowe i perspektywy rozwoju.

- Rozwój centrów usług to jeden z priorytetowych obszarów dla Lublina, gdzie koszt powierzchni biurowej jest niższy nawet o 20-30 proc. w stosunku do stawek największych polskich miast. Zapewniając odpowiedni klimat inwestycyjny, dobrze przygotowane kadry jesteśmy dobrym partnerem dla firm świadczących nowoczesne usługi biznesowe. Cieszę się, że Alior Bank dostrzegł potencjał tkwiący w naszym mieście i zdecydował o uruchomieniu Biura Relacji z Klientem właśnie w Lublinie - mówi Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin.

- Otwarcie Biura Relacji z Klientem stanowi kolejny krok w rozwoju Alior Banku"- mówi Robert Midura, Dyrektor Generalny w Alior Banku.

I dodaje: - Cieszy nas udana współpraca z Lubelskim Urzędem Miasta m.in. w procesie rekrutacji pracowników. Wierzymy, że dzięki naszemu zaangażowaniu biznesowemu przyczynimy się do rozwoju regionu oraz utrwalimy wizerunek Alior Banku jako atrakcyjnego pracodawcy.

W ramach współpracy pomiędzy Alior Bankiem i Lubelskim Urzędem Miasta oraz Miejskim Urzędem Pracy na początku lipca została zorganizowana giełdę pracy. Osoby zainteresowane zatrudnieniem w Alior Banku miały możliwość spotkania się z pracownikami banku oraz uzyskania szczegółowych informacji dotyczących pracy w instytucji finansowej, a także umówienia się na spotkanie rekrutacyjne.

Do pracy w Biurze Relacji z Klientem poszukiwane są głównie osoby, które zostaną zatrudnione jako Bankierzy Klienta Indywidualnego. Do ich obowiązków będzie należeć m.in. oferowanie pożyczek gotówkowych i innych produktów bankowych. Od kandydatów oczekiwane są minimum wykształcenie średnie, dobre umiejętności doradcze oraz preferowane jest doświadczenie zawodowe w instytucjach finansowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.