PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Łódź stworzyła portal z ofertami pracy

  • Katarzyna Domagała-Szymonek
    KDS
  • 9 cze 2022 10:36

Urząd Miasta Łodzi chce ułatwić znalezienie pracy na terenie miasta. Przy współpracy z Goodylabs stworzył portal pracy, który ma ułatwić połączenie lokalnych firm poszukujących pracowników z potencjalnymi kandydatami.

Łódź stworzyła portal z ofertami pracy
Łódź w ostatnich latach rozwinęła swój potencjał na rynku pracy i została zauważona m.in. przez sektor BSS (fot. uml.lodz.pl)
REKLAMA
  • profi.lodz.pl to portal z ogłoszeniami pracy skierowany do specjalistów z sektora nowoczesnych usług dla biznesu oraz szeroko pojętej branży IT. Korzystanie z niego zarówno dla firm, jak i kandydatów jest całkowicie bezpłatne.
  • Ma to być miejsce, gdzie m.in. absolwenci studiów o profilach ukierunkowanych na nowe technologie oraz nowi mieszkańcy Łodzi, którzy przyjechali z Ukrainy, będą mogli szukać ofert pracy.
  • - Dla naszego miasta to bardzo ważne, by wspierać tych, którzy wybrali Łódź na swój nowy dom - mówi wiceprezydent Łodzi Adam Pustelnik.

Na portalu www.profi.lodz.pl lokalne firmy mogą tworzyć swoje wizytówki oraz publikować dowolną liczbę ogłoszeń rekrutacyjnych. Poszukujący pracy mogą przeglądać oferty filtrując je według kryteriów takich jak branża, typ pracy, typ umowy, stanowisko. Kandydaci mogą również wyszukać konkretną firmę i zapoznać się z jej wizytówką oraz znaleźć pracodawców w określonej branży.

Na portalu znajdują się również treści poradnikowe podpowiadające potencjalnym pracownikom, jak efektywnie przejść przez proces rekrutacyjny oraz przygotować dokumenty konieczne w jego toku.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Dla naszego miasta to bardzo ważne, by wspierać tych, którzy wybrali Łódź na swój nowy dom. Lokalny rynek pracy oferuje bardzo wiele możliwości, dlatego kluczowe jest dotarcie do właściwych informacji i wychwycenie ofert oraz pracodawców, których propozycja rekrutacyjna najlepiej dopasuje się do profilu i umiejętności kandydata. Nowy portal daje szereg możliwości, które to ułatwiają - mówi wiceprezydent Łodzi Adam Pustelnik.

Firmy z Łodzi pomogły za darmo

Portal powstał przy współpracy z firmą Goodylabs, która zaprojektowała go za darmo.

- Na co dzień działamy na rynku globalnym, ale kwestie lokalne zawsze będą nam bliskie. Dlatego projekt zrealizowaliśmy pro publico bono - mówi Filip Iwański, member of the board Goodylabs.

Czytaj więcej: Trwa "narodowe testowanie" chmury. Problem w tym, że nie mamy na to czasu

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Łódź stworzyła portal z ofertami pracy

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA
  • PARTNER SERWISU partner portalu

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA