Lisner zatrudni 100 osób w Wielkopolsce. Oferuje dowóz do pracy i bezpłatne posiłki

Producent przetworów rybnych, sałatek i dań gotowych, firma Lisner poszukuje pracowników do produkcji do swojego zakładu w Poznaniu.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Lisner zatrudni 100 osób w Wielkopolsce. Oferuje dowóz do pracy i bezpłatne posiłki

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

28 paź 2015 14:06


Lisner poszukuje 100 osób do pracy na stanowiskach pracowników produkcji. Oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia pracownicy będą mogli liczyć na bezpłatny transport do miejsca zatrudnienia, darmowe posiłki, a także premie pieniężne. Dodatkowo pracodawca nagradza tych, którzy są dyspozycyjni w okresie wysokiego sezonu.

Nabór w toku

– Rekrutacja, którą prowadzimy już trwa i chętnie spotkamy się z każdym, kto szuka pracy – komentuje Artur Wawrzyniak, kierownik regionalny z agencji Manpower.

– Zależy nam na kandydatach angażujących się w swoje zadania, dlatego u poszukiwanych osób stawiamy głównie na motywację do działania. Zatrudnienie obejmuje nie tylko przypadający na zimę czas prac sezonowych, ale również późniejsze okresy - dodaje.

Bony już po dwóch tygodniach

Oferta dotyczy pracy tymczasowej, ale ze zrekrutowanymi osobami firma chce związać się na dłużej.

- Dodatkowo, każdy pracownik po dwóch pierwszych tygodniach pracy dostanie bony Sodexo o wartości 200 zł, natomiast ci którzy zdecydują się zostać z nami do świąt otrzymają kolejne bony o wartości 300 zł – dodaje przedstawiciel Manpower.

Praca wykonywana jest w systemie trzyzmianowym, co pozwala zatrudnionym na elastyczny czas pracy i pogodzenie jej z innymi obowiązkami. Jest też to wygodne rozwiązanie dla tych, którzy szukają dodatkowego źródła finansów, jak np. uczniów lub studentów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.