Lidl rekrutuje. Zatrudni 500 osób do sklepów i magazynów

Lidl Polska zaprasza kandydatów do pracy. Tym razem 500 osób znajdzie zatrudnienie w sklepach i magazynach.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Lidl rekrutuje. Zatrudni 500 osób do sklepów i magazynów

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

17 kwi 2018 11:17


  • Wystartowała ogólnopolska kampania rekrutacyjna Lidla.
  • Sieć poszukuje ponad 500 pracowników.
  • Znajdą oni zatrudnienie między innymi w nowo otwieranych sklepach, sklepach sezonowych, magazynach i ponad 100 sklepach, do których prowadzone są bieżące rekrutacje.

Lidl Polska zaprasza ponad 500 osób do wstąpienia w szeregi zespołu. Sieć liczy już ponad 600 placówek, dlatego zainteresowani pracą znajdą stabilne zatrudnienie w pobliżu swojego miejsca zamieszkania. Pracując w okolicy, pracownicy wykorzystają czas tak jak lubią, zamiast tracić go na dojazdy.

Czytaj też: Lidl Polska: Najtrudniej jest o specjalistów lub osoby ze znajomością języków

Lidl gwarantuje zarobki wyższe od średniej płacy w branży oraz bezpłatną, prywatną opiekę medyczną. Przypomnijmy, od marca 2018 stawki płac w Lidlu ponownie wzrosły, tym razem o 9,3 proc. w stosunku do poziomu wynagrodzeń z roku ubiegłego. Z początkiem marca pracownicy sklepów zarabiają od 2 800 zł brutto do 3550 zł brutto na początku zatrudnienia. Już po roku pracy pracodawca gwarantuje wzrost płacy do poziomu – 2 950 zł brutto do 3750 zł brutto, a po dwóch latach stażu pracy od 3 150 zł brutto do 4050 zł brutto.

Lidl Polska wychodzi również z propozycją pracy sezonowej. Czas urlopów tuż za pasem, dlatego firma oferuje kandydatom możliwość pracy w sezonie letnim. Jest to okazja do zmiany otoczenia, szansa na poznanie nowych ludzi oraz zdobycie doświadczenia. Dla tych, którzy zdecydują się na letnią przygodę sieć przygotowała szereg benefitów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.