Krzysztof Luft o zwolnieniu Kulczyckiego z TVP: "Trzeba być śmieciem"

• Jarosław Kulczycki we wrześniu stracił 19-letniego syna, teraz pracę w TVP.
• Krzysztof Luft o zwalniającym dziennikarza: Jakim trzeba być śmieciem, żeby dziennikarza TVP, który przed chwilą stracił syna teraz pozbawiać pracy, bo "nie pasuje do koncepcji".
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Krzysztof Luft o zwolnieniu Kulczyckiego z TVP: "Trzeba być śmieciem"

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

18 sty 2016 14:08


Nowe kierownictwo TVP, na czele którego stanął Jacek Kurski, przeprowadza w ostatnich dniach kadrowe roszady wśród dziennikarzy. O tym, kto pożegnał się już z pracą, a kto zaczyna karierę w stacji pisaliśmy szerzej tutaj: TVP: Tadla zwolniona. Do "Wiadomości" wraca Holecka. Kto za kogo na Woronicza?

Wśród zwolnionych znalazł się redaktor Jarosław Kulczycki, który we wrześniu ubiegłego roku stracił 19-letniego syna. Krzysztof Luft, polski aktor i dziennikarz oraz członek Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, ostro skomentował decyzję nowego kierownictwa o zwolnieniu Kulczyckiego na Facebooku i Twitterze.

"Jakim trzeba być śmieciem, żeby dziennikarza TVP, który przed chwilą stracił syna teraz pozbawiać pracy, bo "nie pasuje do koncepcji"? Wiecie może kto miał tyle bezczelnej "odwagi", żeby oznajmić red. J.Kulczyckiemu, że teraz traci również pracę? Warto byłoby zapamiętać nazwisko tego "dżentelmena" - napisał.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

ANKA 2016-05-04 10:30:20

PANIE LUFT PRZECIEZ KULCZYCKI ZOSTAWIL SYNA I ZONE I ODSZEDL DO INNEJ ZEBY KOCHAL TAK SYNA TO NIE ZWIAZALBY SIE Z NASTOLATKA KTORA URODZILA MU DZIECKO