Kowalczyk i Sędzikowski składają rezygnację?

Odpowiedzialny za górnictwo wiceminister skarbu Wojciech Kowalczyk złożył dymisję. Taką decyzję ma rozważać także Krzysztof Sędzikowski, prezes Kompanii Węglowej.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Kowalczyk i Sędzikowski składają rezygnację?

PODZIEL SIĘ


Autor: Wnp.pl/Puls Binzesu

wnp.pl

28 sie 2015 8:59


Według nieoficjalnych informacji, Wojciech Kowalczyk miał złożyć rezygnację na biurko ministra skarbu Andrzeja Czerwińskiego. Ten jej nie przyjął i na razie trwają rozmowy o dalszym losie wiceministra - pisze "Puls Biznesu".

Z kolei w poniedziałek 31 sierpnia zbierze się rada nadzorcza Kompanii Węglowej. Według pierwotnego planu ma zapoznać się z ostatecznym programem utworzenia tzw. Nowej Kompanii Węglowej.

Niewykluczone jednak, że zamiast tego przyjmie rezygnację Krzysztofa Sędzikowskiego. Prezes Kompanii Węglowej, podobnie jak Wojciech Kowalczyk, ma mieć już dosyć przedłużających się negocjacji w sprawie utworzenia Nowej Kompanii Węglowej. Wszystko przez postawę firm energetycznych, które nie palą się do wchodzenia w górnicze przedsięwzięcie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Nihoo 2015-08-28 10:20:18

"Wszystko przez postawę firm energetycznych, które nie palą się do wchodzenia w górnicze przedsięwzięcie." I BARDZO DOBRZE ŻE NIE CHCĄ. Zarżnięte górnictwo chce parę lat pojechać na cudzym garbie. Tyle że taka jazda źle się by skończyła dla energetyki - KAŻDY PASOŻYT NISZCZY ORGANIZM NOSICIELA.