PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu

Kompania Piwowarska poluje na młode talenty. Rekrutacja do programu trwa

Do 12 sierpnia osoby zainteresowane pracą w Kompanii Piwowarskiej mogą zgłaszać się do udziału w programie „Wiele działów – jeden rozwój”. Zwycięzcy rekrutacji przez 18 miesięcy będą mogli aktywnie uczestniczyć w projektach trzech wybranych działów – po sześć miesięcy pracy w jednym dziale.

  • Katarzyna Domagała-Szymonek
    KDS
  • 1 sie 2019 14:49
Kompania Piwowarska poluje na młode talenty. Rekrutacja do programu trwa
Rekrutacja do programu trwa do 12 sierpnia. (fot. Kompania Piwowarska)
REKLAMA
  • „Wiele działów – jeden rozwój” to program talentowy KP, który daje szansę młodym, chcącym ocenić swoje zdolności i kompetencje, a także poznać pracę i biznes branży piwowarskiej.
  • Skierowany jest do studentów i absolwentów ostatnich lat studiów. Każdy pracownik KP może też polecić do programu osobę z zewnątrz – poprzez Program Rekomendacyjny „Razem w KP”.
  • Człowiek to potencjał i siła. Stawiamy na ludzi bez względu na płeć, wiek, wykształcenie czy doświadczenie - mówi Agnieszka Żmuda-Kleśta, dyrektor ds. zarządzania talentem w KP.

Osoby, które pomyślnie przejdą rekrutację, przez 18 miesięcy będą mogły uczestniczyć w projektach trzech wybranych działów – po sześć miesięcy pracy w jednym dziale. Doświadczenie pracy w różnych działach ma im poszerzyć perspektywę i świadomość tego, jak działa biznes oraz dać możliwość rozwoju. Korzyści z takiego podejścia ma mieć również firma. To m.in. większa elastyczność, poprzez uczenie się od siebie i zadbanie o odpowiednie przygotowanie przyszłych liderów.

Program Rozwoju Talentów (fot. KP)
Program Rozwoju Talentów (fot. KP)

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dla osób biorących udział w programie, gwarantowany jest wyjazd do jednej z zagranicznych siedzib KP, a najlepsi mają szansę na kontynuację współpracy w strukturach Kompanijnej Społeczności po zakończeniu programu. Dodatkowo, uczestnicy programu otrzymają dostęp do wszystkich benefitów, jakie firma oferuje. Są to m.in. opieka medyczna, system my benefit, deputat produktów KP czy dostęp do pubu pracowniczego.

Czytaj więcej: Kobiety w browarze to codzienność. Firmy piwowarskie chcą zatrudniać ich jeszcze więcej

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Kompania Piwowarska poluje na młode talenty. Rekrutacja do programu trwa

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA