PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

KK Wind Solutions otwiera nowe biuro w Szczecinie. Będzie praca

  • Autor: AT
  • 11 cze 2022 12:20

Firma KK Wind Solutions otworzyła nowe centrum usług wspólnych w Szczecinie. Będzie świadczyć usługi w ramach HR, jakości, finansów oraz IT.

KK Wind Solutions otwiera nowe biuro w Szczecinie. Będzie praca
KK Wind Solutions ma nowe biuro (fot. mat. pras.)
REKLAMA
  • KK Wind Solutions otworzyło nowe biuro w biurowcu na Bramie Portowej przy ul. Wyszyńskiego 1 w Szczecinie.
  • Obecnie w Szczecinie, w ramach obu lokalizacji tj. zakładu produkcyjnego oraz globalnego centrum usług wspólnych, pracuje ponad 1100 osób.
  • W kolejnych dwóch latach KK Wind Solutions zamierza zatrudnić dodatkowe 200 osób w działach: finanse, HR, jakość IT oraz inżynierii i automatyzacji.

Firma KK Wind Solutions specjalizująca się w produkcji elementów elektromechanicznych dla przemysłu wiatrowego przyspiesza swój rozwój. W Szczecinie powstało nowe centrum usług wspólnych, które jest ważnym ośrodkiem działalności całej firmy. Będzie świadczyć usługi w ramach HR, jakości, finansów oraz IT.

Firma KK Wind Solutions, z główną siedzibą w Danii, działa w Szczecinie od 2003 roku, kiedy to powstał zakład produkcyjny przy ul. Goleniowskiej. W związku z coraz większym zapotrzebowaniem na swoje produkty, firma postawiła na intensywny rozwój działalności w kolejnych latach. W nowym szczecińskim biurze planuje zatrudnić 200 pracowników.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Otwarcie nowego biura KK Wind Solutions (fot. mat. pras.)
Otwarcie nowego biura KK Wind Solutions (fot. mat. pras.)

- Spodziewamy się, że rozwój KK Wind Solutions nabierze przyspieszenia poprzez wzrost organiczny oraz planowane akwizycje, aby usprawnić szybkie przejście na energię zieloną. To oznacza, że będziemy chcieli zatrudnić w ciągu następnych dwóch lat ok. 200 dodatkowych pracowników w naszym zakładzie produkcyjnym oraz nowym globalnym centrum usług wspólnych w Szczecinie - mówi Søren Bæk Justesen, dyrektor finansowy KK Wind Solutions.

Jak wskazuje firma rozwój jest określony przez obecne warunki rynkowe oraz aspirację, by stać się liderem w procesie przechodzenia na źródła energii odnawialnej. KK Wind Solutions ma 40 lat doświadczenia w dostarczaniu usług dla firm z branży energii wiatrowej. Firma stawia również na nowy sektor przemysłu jakim jest Power to X (zaawansowane technologie zamiany, przechowywania i wykorzystania odnawialnej energii elektrycznej).

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: KK Wind Solutions otwiera nowe biuro w Szczecinie. Będzie praca

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA
  • PARTNER SERWISU partner portalu

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA