Kawa, kanapa i scrabble. Tak rekrutuje Capgemini

Katowicki oddział Capgemini organizuje nietypową akcję rekrutacyjną "Cap of coffee" na wydziale filologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Kawa, kanapa i scrabble. Tak rekrutuje Capgemini

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

11 maj 2015 15:41


– Chcemy w przyjaznej, ale profesjonalnej atmosferze porozmawiać o tym, co Capgemini może zaoferować osobom ze znajomością języków: angielskiego, francuskiego lub niemieckiego. Stąd obecność naszej „kanapy rekrutacyjnej” na Uniwersytecie i zaproszenie na kawę wszystkich tych, którzy chcieliby rozpocząć rozwój zawodowy w naszej firmie – mówi Gabriela Plencler-Borecka, specjalista ds. employer brandingu.

O stażu, pracy i kulturze organizacyjnej firmy będzie można porozmawiać z jej pracownikami w środę (13 maja) w Sosnowcu. Chętni mogą umówić się wcześniej na rozmowę rekrutacyjną lub wypełnić na miejscu stosowną aplikację. CV na kanapie wypełniali tej wiosny już studenci z Krakowa i Katowic.

– Teraz czas na Sosnowiec i studentów tutejszych kierunków filologicznych. Oprócz rozmów na temat możliwości profesjonalnego rozwoju, będzie można napić się kawy, zmierzyć z językowym scrabble, zagrać w yengę i wygrać okolicznościowe upominki – dodaje Plencler-Borecka.

Capgemini chętnie przygotowuje oferty pracy i stażów, które są dedykowane studentom ostatnich lat, a także rozwój kariery według jednej z dwóch wybranych ścieżek: specjalistycznej lub zarządzania ludźmi.

Obecnie Capgemini w Polsce zatrudnia ponad 6 tys. osób w pięciu miastach - Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Opolu i Katowicach.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.