Katowice, Opole: Capgemini prowadzi rekrutację

Capgemini Polska chce zwiększyć zatrudnienie. Planuje zatrudnić 100 osób do biura w Katowicach i Opolu.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Katowice, Opole: Capgemini prowadzi rekrutację

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

3 mar 2015 10:36


Jak podaje „Gazeta Wyborcza” na pracę w katowickim biurze Capgemini mogą liczyć eksperci od analiz finansowo-księgowych z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego. Z kolei zarówno w Opolu, jak i Katowicach firma chce zatrudnić także specjalistów wsparcia technicznego dla klientów zagranicznych.

- Poszukujemy zarówno studentów i absolwentów, jak również specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym. Ma to związek z rosnącym zaawansowaniem projektów realizowanych w Katowicach i Opolu - mówi dla „GW” Marcin Nowak, dyrektor zarządzający Infrastructure Services Eastern Europe Capgemini.

Nie jest to jedyna firma, która planuje powiększenie załogi. Amerykański koncern informatyczny Cisco, który w swoim krakowskim centrum zatrudnia około 500 pracowników, zamierza w najbliższych w ciągu dwóch lat zwiększyć zatrudnienie do ponad tysiąca osób. Rekrutacja już trwa. Więcej na ten temat znajdziesz w rozmowie, którą odbyła z nami Katarzyna Nałęcz, dyrektor ds. personalnych w Cisco.

Również Deloitte rusza z wiosenną rekrutacją. Chce zatrudnić ok. 150 osób. Nabór obejmuje wszystkie obszary działalności firmy, czyli audyt, doradztwo podatkowe, prawne, finansowe i konsulting. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

Z kolei firma EY dołączyła do do inicjatywy przedstawicieli świata biznesu „Sojusz dla Młodych”, zaoferuje szkolenia i praktyki młodym osobom. W 2015 roku chce zatrudnić około 65 tysięcy osób, z czego 250 w Polsce. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.