Kaczorowski, Wójcik, Wolski i Wyżycki walczą o stanowiska w zarządzie TVP

Wojciech Kaczorowski, Stanisław Wójcik, Marcin Wolski i Mariusz Wyżycki zostali wybrani przez Radę Nadzorczą TVP do udziału w finałowym etapie konkursu na dwóch członków zarządu TVP - poinformowała TVP. Ich przesłuchania odbędą się 21 grudnia.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Kaczorowski, Wójcik, Wolski i Wyżycki walczą o stanowiska w zarządzie TVP

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP/AT

14 gru 2015 19:36


"Podczas posiedzenia w poniedziałek 14 grudnia, po merytorycznej ocenie materiałów nadesłanych przez kandydatów do zarządu spółki, Rada Nadzorcza TVP SA - w drodze uchwały - wskazała osoby dopuszczone do trzeciego etapu postępowania konkursowego. Są to: Wojciech Sławomir Kaczorowski, Stanisław Wójcik, Marcin Wolski i Mariusz Wyżycki" - poinformowała Telewizja Polska.

RN wytypowała finałową czwórkę spośród dwunastu kandydatów, którzy zgłosili się do konkursu. Jak dodano, trzeci etap konkursu będzie polegał na przeprowadzeniu rozmowy z każdym z kandydatów. Przesłuchania te odbędą się 21 grudnia od godz. 13. Na końcu, decyzję o powołaniu lub odrzuceniu dwójki zarekomendowanych przez RN kandydatów, podejmie Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji.

Od lipca funkcję jednoosobowego zarządu Telewizji Polskiej pełni prezes Janusz Daszczyński. Konkurs mający uzupełnić zarząd spółki o dwóch brakujących członków rozpoczął się 3 listopada. Konieczność uzupełnienia zarządu wynika z odrzucenia przez KRRiT kandydatur Wiesława Roli i Mariana Zalewskiego w poprzednim konkursie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.