PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Jest praca w Służbie Celno-Skarbowej. Na kandydatów czeka 50 etatów

  • Autor: PAP/AKC
  • 27 lip 2022 14:46

Rozpoczął się nabór do Służby Celno-Skarbowej na Podkarpaciu. Na kandydatów czeka 50 etatów - poinformowała w środę rzeczniczka Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie Edyta Chabowska.

Jest praca w Służbie Celno-Skarbowej. Na kandydatów czeka 50 etatów
Podania o pracę należy składać do 3 sierpnia (fot. kas.gov.pl)
REKLAMA

Nowi pracownicy KAS będą pełnić służbę w Medyce, Kroczowej, Budomierzu, Przemyślu, Rzeszowie i Krośnie.

Jak podkreśliła Chabowska, funkcjonariuszem Służby Celno-Skarbowej może zostać osoba, która jest obywatelem polskim i korzysta z pełni praw publicznych.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

"Kandydat nie może być osobą skazaną prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, posiada wykształcenie co najmniej średnie, cieszy się nieposzlakowaną opinią i dobrym stanem zdrowia" - dodała.

Rzeczniczka zaznaczyła, że z uwagi na specyfikę pracy, dodatkowym atutem kandydata będzie wykształcenie średnie techniczne, np. mechaniczne, mechatroniczne, elektroniczne lub wyższe wykształcenie prawnicze czy ekonomiczne.

Czytaj też: Ile można zarobić w Krajowej Administracji Skarbowej? Rekrutacja trwa

Na liście wymagań dodatkowych znajduje się także doświadczenie zawodowe zdobyte np.: w kancelariach prawnych czy instytucjach państwowych i samorządowych, ukończone kursy lub szkolenia przydatne w Służbie Celno-Skarbowej a także prawo jazdy kat. C.

Jak podkreśliła Chabowska, kandydatów do służby czeka kilka etapów postępowania m.in. test wiedzy, psychologiczny, sprawności fizycznej, test kompetencyjny czy rozmowa kwalifikacyjna.

Podania o pracę należy składać do 3 sierpnia. Szczegółowe dane na temat naboru znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie.

Jak przypomniała Chabowska, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej realizują zadania z zakresu kontroli przestrzegania przepisów prawa celnego oraz przepisów związanych z wywozem i przywozem towarów. "Wykonują też m.in. zadania wynikające z ustawy o grach hazardowych, związanych z udzielaniem koncesji i zezwoleń oraz rejestracją urządzeń" - dodała. 

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Jest praca w Służbie Celno-Skarbowej. Na kandydatów czeka 50 etatów

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA
  • PARTNER SERWISU partner portalu

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA