Jeronimo Martins Polska przygotował płatne praktyki letnie dla studentów

• Do 30 kwietnia 2016 r. studenci uczelni wyższych mogą aplikować do programu praktyk letnich oferowanych przez Jeronimo Martins Polska.
• Firma przygotowała dla kandydatów zróżnicowane oferty, które realizowane będą w ramach dwóch projektów – Summer Internship Programme oraz Praktyki Letnie.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Jeronimo Martins Polska przygotował płatne praktyki letnie dla studentów

PODZIEL SIĘ


Autor: PortalSpożywczy.pl/AT

www.portalspozywczy.pl

18 kwi 2016 16:28


W tym roku szansę uzupełnienia wiedzy akademickiej o rzeczywiste doświadczenia biznesowe zyska ok. 80 studentów. Wszyscy oni będą otrzymywać wynagrodzenie.

Summer Internship Programme to oferta dedykowana studentom ostatnich lat studiów – od III do V roku. Dla uczestników programu przygotowano ponad 40 praktyk w Biurze Głównym w Warszawie, Centrum Usług Wspólnych w Poznaniu oraz biurach regionalnych w Brzegu, Gdańsku, Krakowie i Sosnowcu.

W procesie rekrutacji kandydaci muszą wykazać się znajomością języka angielskiego na poziomie minimum B2. Mile widziana jest również aktywność w organizacjach studenckich lub wolontariacie oraz akademickie doświadczenie międzynarodowe.

Czytaj też: Staż na studiach: W której branży jest najwięcej ofert?

Z kolei do udziału w Praktykach Letnich mogą zgłaszać się studenci już od pierwszego roku studiów, niezależnie od ich kierunku. Firma oferuje praktyki dla ok. 40 stażystów w regionalnych biurach firmy w całej Polsce. Wyłonieni w rekrutacji uczestnicy będą mieli okazję zdobywać doświadczenie w różnorodnych działach i sekcjach firmy, m.in. zakupów, personalnym oraz kontroli magazynu czy dostaw.

W procesie rekrutacji nie są wymagane specjalistyczna wiedza i doświadczenie. Kluczowymi cechami poszukiwanymi u kandydatów są natomiast: nastawienie na rozwój, samodzielność, łatwość nawiązywania kontaktów, zaangażowanie oraz zainteresowanie obszarem, w jakim chce się odbyć praktyki.

Cały artykuł czytaj tutaj

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.