Jak budować swoją konkurencyjność na rynku pracy?

"Projekt: Paca" to nazwa kampanii, która wystartowała na facebookowym profilu McDonald's Polska. Celem projektu jest wsparcie wszystkich poszukujących pracy - również tej pierwszej.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Jak budować swoją konkurencyjność na rynku pracy?

PODZIEL SIĘ


Autor: PortalSpozywczy.pl (pr)

www.portalspozywczy.pl

21 paź 2013 17:48


- Od wielu lat na polskim rynku obserwowany jest pewien paradoks. Większość ofert pracy wymaga doświadczenia, natomiast niewiele umożliwia zdobycie doświadczenia tym, którzy dopiero wkraczają na zawodową ścieżkę. Innymi słowy: aby zdobyć doświadczenie, musisz mieć doświadczenie.

Chcemy pokazać, jak sobie z tym problemem poradzić, a także przekazać kilka istotnych wskazówek tym, którzy mają w planach rozpoczęcie kariery zawodowej - wyjaśnia Krzysztof Kłapa, dyrektor ds. korporacyjnych i zasobów ludzkich McDonald's Polska.

Do końca października br., za pośrednictwem dedykowanej aplikacji, publikowane będą porady ekspertów, którzy podpowiedzą, jak budować swoją konkurencyjność na rynku pracy, jak się wyróżnić na tle innych. Wśród ekspertów znaleźli się m.in. Katarzyna Korpolewska - psycholog i coach, Anna Grzybowska - stylistka, absolwentka ASP na wydziale projektowania ubioru, Miłosz Brzeziński - coach ICC, wykładowca akademicki i konsultant biznesowy, oraz Maria Rotkiel - psycholog, terapeuta poznawczo-behawioralny.

Jednym z elementów projektu jest konkurs prowadzony na profilu społecznościowym McDonald's Polska. Aby wziąć w nim udział, wystarczy się zalogować, skorzystać z aplikacji i opowiedzieć o swoich doświadczeniach związanych z pierwszą pracą. Spośród wszystkich nadesłanych odpowiedzi konkursowej jury wybierze 15 najciekawszych historii, a ich autorzy otrzymają zaproszenie na specjalne warsztaty rozwoju kompetencji prowadzone przez specjalistów oraz bony do Empiku o wartości 100 zł. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.