PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Praca w Gdańsku, Intitek: Firma szuka specjalistów IT i HR-owców

  • Justyna Koc
    jk
  • 29 mar 2017 8:59

Intitek Polska, jeden z graczy trójmiejskiego rynku usług inżynierskich i IT, szuka specjalistów w Trójmieście.

Praca w Gdańsku, Intitek: Firma szuka specjalistów IT i HR-owców
Specjaliści ds. HR w Intitek Polska mogą liczyć na pracę w młodym, kreatywnym zespole, nastawionym na odnalezienie najlepszych specjalistów. (Fot. Shutterstock)
REKLAMA

• Intitek Polska kontynuuje swój rozwój i inwestycje w Gdańsku i planuje obecnie podwoić liczbę pracowników.

• Rekrutowani będą specjaliści o profilach inżynierskich i administracyjnych, a także programiści z doświadczeniem przy tworzeniu aplikacji webowych, mobilnych i wbudowanych.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

• Jest też praca dla HR-owców. Firma tworzy stanowiska dla osób zajmujących się rekrutacjami krajowymi oraz zagranicznymi, szkoleniami i employer brandingiem.

Firma Intitek, której jeden z głównych oddziałów znajduje się w Gdańsku, wspiera swoich klientów poprzez działalność konsultingową i pomaga w zarządzaniu projektami poprzez zoptymalizowaną strategię outsourcingu, odpowiadającą na potrzeby wsparcia doraźnego oraz długofalowych programów i projektów strategicznych.

- Formuła outsourcingowa prowadzenia działalności, pozwala naszym pracownikom brać udział w bardzo zróżnicowanych projektach, poznawać najnowsze technologie, intensywnie rozwijać się i pracować nad konkretnymi rozwiązaniami. Dynamiczna specyfika takiej pracy sprawia, że w outsourcingu nie ma miejsca na nudę, czy zmęczenie wykonywaną pracą. Intitek stawia przede wszystkim na złożone i długofalowe projekty i przedsięwzięcia, co zapewnia jednocześnie stabilizację, której pracownicy tak często potrzebują. Podejście systemowe stosuje się tylko do projektów, natomiast pracownik i jego ścieżka zawodowa są prowadzone indywidualnie – mówi Tomasz Ławiński menedżer gdańskiego oddziału Intitek.

Nowe miejsca pracy w IT

Intitek Polska kontynuuje swój rozwój i inwestycje w Gdańsku i planuje obecnie podwoić liczbę pracowników. Rekrutowani będą specjaliści o profilach inżynierskich i administracyjnych, a także programiści z doświadczeniem przy tworzeniu aplikacji webowych (Java, .NET, PHP), mobilnych (iOS, Android, Xamarin) i wbudowanych (C, C++). Jako uzupełnienie technicznych zespołów, zatrudnieni będą również project managerowie z rozwiniętymi umiejętnościami funkcjonalnymi.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Praca w Gdańsku, Intitek: Firma szuka specjalistów IT i HR-owców

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA
  • PARTNER SERWISU partner portalu

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA