Informatycy i specjaliści od finansów potrzebni w Katowicach

Wyspecjalizowana w usługach konsultingowych, technologicznych i outsourcingowych światowa firma Capgemini chce w tym roku zwiększyć zatrudnienie w swoim centrum usługowym w Katowicach o 200-300 osób.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Informatycy i specjaliści od finansów potrzebni w Katowicach

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP

27 maj 2013 12:53


Pracę w firmie znajdą m.in. informatycy i specjaliści od finansów.Jak poinformowała w poniedziałek Agnieszka Ratajczyk z biura prasowego Capgemini, firma planuje w tym roku zwiększyć zatrudnienie co najmniej o 200 osób, niewykluczone jednak, że ta liczba zwiększy się nawet do 300 pracowników. Firma, w miarę pozyskiwania zleceń, tworzy bowiem zespoły na potrzeby poszczególnych klientów.

Grupa Capgemini zatrudnia ponad 125 tys. pracowników w 44 krajach. Jej ubiegłoroczne przychody sięgnęły 10,3 mld euro. W Polsce zatrudnia ok. 5,3 tys. osób, a tym 1,4 tys. w centrum usługowym w Katowicach, świadczącym głównie usługi informatyczne i księgowe na potrzeby firm m.in. z branż motoryzacyjnej i energetycznej.

Katowickie centrum świadczy usługi dla klientów z wielu krajów europejskich, a także USA czy Australii. Wymagana jest znajomość języków obcych. Wśród pracowników są m.in. informatycy oraz specjaliści w dziedzinie finansów i księgowości. Dwie trzecie załogi to osoby zatrudnione krótko po ukończeniu studiów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.