Infor zatrudni 500 osób we Wrocławiu

• Infor, dostawca aplikacji biznesowych przeznaczonych do działania w chmurze, ogłosił zamiar otwarcia Center of Excellence (CoE) we Wrocławiu.
• W nowym centrum do końca 2018 roku pracować będzie 500 osób
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Infor zatrudni 500 osób we Wrocławiu

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

14 kwi 2016 16:16


Zadaniem ośrodka będzie wsparcie firmy w procesie przechodzenia do technologii cloud oraz rozszerzenie zakresu usług dla klientów. Pracownicy zatrudniani będą w działach: rozwoju oprogramowania, usług wdrożeniowych, wsparcia technologii cloud i działań operacyjnych oraz obsługi klientów.

Wrocławskim CoE pokieruje Artur Sawicki, menedżer z bogatym doświadczeniem w sektorze technologicznym. Rekrutacja pracowników już się rozpoczęła.

– Z radością przyjąłem decyzję o inwestycji firmy Infor, która – jak sądzę – wyrosła z przekonania o wielkim potencjale wrocławskich absolwentów, jak i samego miasta. Inwestor zamierzający tworzyć we Wrocławiu oprogramowanie dla wiodących światowych marek, doskonale wpisuje się w naszą strategię pozyskiwania do miasta innowacyjnych firm technologicznych. To właśnie dzięki takim inwestorom umacniamy pozycję Wrocławia jako wysoko wyspecjalizowanego ośrodka branży IT – komentuje decyzję inwestora prezydent Wrocławia, Rafał Dutkiewicz.

Infor rozpoczyna rekrutację do CoE we Wrocławiu. Zainteresowanych pracą firma zachęca do przesłania życiorysu.

Dotychczas firma Infor posiadała w Polsce biuro w Krakowie i współpracowała z lokalnymi partnerami wspierającymi ponad 700 klientów na rynku polskim - to m.in. Grupa Apator, Grupa Kęty, Huta Stalowa Wola, Lubiana, Rafako, Zakłady Tłuszczowe „Kruszwica”.

Na świecie Infor ma 73 tysięcy klientów. Należą do nich m. in.: Boeing, Ferrari, GlaxoSmithKline, Lockheed Martin i SAS (Scandinavian Air Service). Wrocław będzie trzecim CoE w Europie - dołączy do istniejących już w Barcelonie i w Pradze.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.