×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Indywidualny plan rozwoju i różnorodne benefity. Firmy z podkarpackiego Aeropolis rekrutują

  • Autor: PAP/JS
  • 4 kwi 2018 16:02

Konstruktorów, inżynierów procesów produkcyjnych i programistów szukają firmy, które działają w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym Aeropolis w Jasionce. W zlokalizowanych tam spółkach pracuje już ponad 4 tys. osób.

Indywidualny plan rozwoju i różnorodne benefity. Firmy z podkarpackiego Aeropolis rekrutują
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
  • O 10 osób ma się powiększyć zakład produkcyjny MB Aerospace Technologies. Natomiast 40 osób znajdzie pracę w biurze inżynieryjnym MB Aerospace Engineering Services.
  • Programistów i grafików komputerowych chce zatrudnić z kolej WiseGlass, firma, która opracowała pomysł "inteligentnego lustra", które dostarcza reklamy do konkretnego odbiorcy.
  • Prezes i współwłaściciel firmy Waldemar Bieniek zaznaczył, że firma do końca 2018 roku chce być obecna we wszystkich województwach.

Firmy poszukują również menedżerów, mechaników maszyn i urządzeń przemysłowych oraz specjalistów ds. księgowości oraz HR.

Jak zaznaczyła współwłaścicielka firmy rekrutacyjnej HR Contact Katarzyna Szudy, oferty pracy przedstawiane przez firmy z Aeropolis są bardzo atrakcyjne.

"Firmy, które działają w parku ciągle się rozwijają. Oznacza to, że osoby wiążące się zawodowo z firmami, mogą liczyć na rozwój ścieżki kariery wraz z dalszym rozwojem firmy. A wiadomo, że motywowanie poprzez inwestowanie w rozwój pracownika, przynosi wiele korzyści osobie będącej bezpośrednio zaangażowanej w ten proces, jak i całej firmie" - dodała.

Wśród firm, działających w podkarpackim parku technologicznym, które będą w bieżącym roku zwiększać zatrudnienie jest m.in. spółka Belcan. Polskie biuro jest częścią amerykańskiej korporacji Belcan, która oferuje profesjonalne usługi w zakresie doradztwa technicznego, w tym również usługi inżynieryjne i usługi rekrutacji technicznej dla największych organizacji na świecie.

Jak powiedział Tomasz Lisiecki z polskiego oddziału firmy, w Jasionce świadczone są usługi w zakresie modelowania, przygotowania dokumentacji technicznej, wsparcia produkcji, wykonywania obliczeń termicznych a także sprawnościowych. W 2018 r. polski oddział planuje zwiększyć zatrudnienie o co najmniej 10 osób.

"Poszukujemy przede wszystkim młodych i ambitnych absolwentów uczelni technicznych. Nasi inżynierowie będą mieć możliwość pracy nad najnowszymi projektami związanymi przede wszystkim z branżą lotniczą. Będą mogli podnosić swoje kwalifikacje w wielu dziedzinach, m.in. w tworzeniu modeli 3D oraz dokumentacji technicznej" - dodał Lisiecki.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Indywidualny plan rozwoju i różnorodne benefity. Firmy z podkarpackiego Aeropolis rekrutują

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA