Imperial Tobacco Polska dowiezie za darmo do pracy. Skusi pracowników?

Imperial Tobacco Polska poszerza ofertę lokalizacji, z których pracownicy dojadą do fabryki w podpoznańskich Jankowicach za darmo. Liczy, że w ten sposób uda się przyciągnąć nowe osoby do firmy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Imperial Tobacco Polska dowiezie za darmo do pracy. Skusi pracowników?

PODZIEL SIĘ


Autor: KDS

16 kwi 2018 19:20


  • Nowe linie darmowych autobusów ruszą 7 maja. Pracownicy za darmo dojadą do pracy już nie tylko z Poznania i Kościana, ale także na trasach między Jankowicami a Obornikami Wielkopolskimi, Szamotułami, Kaźmierzem.  
  • Czy to rozwiązanie pomoże w skuteczniejszym poszukiwaniu nowych pracowników? Potrzebni są m.in. mechanicy czy elektronicy.
  • Imperial Tobacco Polska w ponad 40 fabrykach na świecie zatrudnia ponad 30 tys. pracowników. W podpoznańskich Jankowicach działa od 20 lat.

- Jesteśmy najszybciej rozwijającą się fabryką w koncernie Imperial Brands - mówi Izabela Bąkowska-Jurga, partner biznesowy HR w Imperial Tobacco Polska. - Jesteśmy z tego powodu bardzo dumni. Nie byłoby to możliwe do osiągnięcia bez pracujących z nami ludzi. Pracownicy świetnie wykonują swoje obowiązki, pomagają zachować jakość produkcji i budować wizerunek firmy jako etycznej oraz profesjonalnej. Nie uzyskalibyśmy tak dobrej rynkowej pozycji, gdybyśmy nie inwestowali w zespół. Ta polityka przekłada się na efekty, które wpływają z kolei na dalszą rozbudowę inwestycji w regionie - dodaje. 

Czytaj więcej: Czesi z przytupem weszli na polski rynek. Przekonali już ponad 250 tys. Polaków

Poszerzenie oferty darmowych przejazdów to jedna z wielu pozapłacowych korzyści, na jakie mogą liczyć pracownicy tytoniowego giganta. Imperial Tobacco Polska oprócz udogodnień w transporcie oferuje m.in. dodatkową premię roczną (tzw. „trzynastka”), dofinansowanie do wypoczynku pracowników i ich rodzin, dopłaty do wyżywienia, codziennie świeże owoce w stołówce pracowniczej, programy profilaktycznej ochrony zdrowia oraz bezpłatny dostęp do lekarza pierwszego kontaktu w budynku fabryki, a także możliwość uzyskania karty medycznej i sportowej na preferencyjnych warunkach.

Obecnie na ich stronie znajdziemy 15 aktualnych ofert pracy. Firma poszukuje m.in. mechaników, elektroników, pracowników produkcji oraz administracyjni. - Stawiamy zarówno na pracowników z wieloletnim stażem, jak i osoby z niewielkim doświadczeniem, ale zaangażowane w wykonywane obowiązki - podkreślają przedstawiciele Imperial Tobacco.   

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.