IBM stworzy ponad 2 tys. nowych miejsc pracy w Katowicach

Spółka GTC podpisała umowę wynajmu powierzchni biurowej z IBM. Nowy najemca Centrum Biurowego Francuska otworzy w nim swoją pierwszą placówkę w Katowicach, w której powstanie ponad 2 tysiące nowych miejsc pracy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

IBM stworzy ponad 2 tys. nowych miejsc pracy w Katowicach

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

27 cze 2013 11:57


Umowa podpisana przez Globe Trade Centre oraz IBM to jedna z największych transakcji wynajmu powierzchni biurowej w Katowicach w ostatnich latach. IBM wprowadzi się do biurowca w październiku tego roku.

- Katowice to jedno z najlepiej rozwiniętych gospodarczo miast w Polsce. Dysponuje wysoko wykwalifikowanymi kadrami oraz nowoczesną infrastrukturą transportową. Jestem przekonany, że dzięki podejmowanym przez miasto działaniom na rzecz wsparcia inwestorów, Katowice stworzą dla firmy IBM doskonałe warunki do dalszego rozwoju - komentuje Jacek Wachowicz, członek zarządu i dyrektor ds. Wynajmu i Sprzedaży GTC S.A.

Nowe centrum IBM w Katowicach dołączy do sieci strategicznych ośrodków tej firmy świadczących szeroki zakres usług IT, w tym zarządzania systemami operacyjnymi serwerów, ochrony i bezpieczeństwa systemów, usług dla klientów końcowych, w tym utrzymania i monitorowania sprzętu IT oraz systemów oprogramowania.

W dwóch budynkach Centrum Biurowego Francuska znajduje się łącznie 21,5 tys. mkw. powierzchni biurowej klasy A. Wśród firm, które wynajęły biura w obiekcie są m.in.: Rockwell Automation, Ruch, Oracle, Vattenfall, Bank Millennium, Getin Bank, Nordea Bank, KPMG, Philips Lighting, American Heart of Poland, Arpid oraz Berlitz. Centrum Biurowe Francuska jest obecnie wynajęte w 90 proc.
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.