Huawei zatrudni 100 osób. Rekrutacja w 11 miastach Polski

Huawei - globalny producent smartfonów, tabletów, wearables i notebooków - zatrudni w Polsce 100 specjalistów sprzedaży. Rekrutacja będzie prowadzona od 1 grudnia w 11 miastach Polski (Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Katowicach, Lublinie, Rzeszowie, Bydgoszczy i Białymstoku). Nowych pracowników dla Huawei zatrudni firma Adecco.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Huawei zatrudni 100 osób. Rekrutacja w 11 miastach Polski

PODZIEL SIĘ


Autor: Michał Wroński

28 lis 2017 19:55


Udział Huawei w polskim rynku smartfonów wzrósł gwałtownie na przestrzeni ostatnich trzech lat – jeszcze pod koniec 2015 roku wynosił 8 proc., w październiku tego roku wzrósł do 23 proc.

– Huawei rośnie w siłę w Polsce. Cieszymy się z coraz większego udziału w rynku i mamy apetyt na więcej, w związku z czym potrzebujemy nowych ludzi na pokładzie. Czekamy na kandydatów podzielających nasze ambicje, którzy poczują się dumni z bycia w naszej drużynie i wesprą nas w drodze po palmę pierwszeństwa na polskim rynku – mówi Jefferson Zhang, dyrektor generalny w Huawei Consumer Business Group Polska.

- Cieszymy się, że możemy zaoferować nowe miejsca pracy i inwestujemy w lokalny rynek pracy. Zapraszamy ambitnych, przebojowych kandydatów, którzy chcą rosnąć razem z nami w branży nowych technologii i być częścią innowacyjnego biznesu – mówi Dorota Natalia Haller, dyrektor marketingu i komunikacji w Huawei CBG Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.