Groupon zatrudni 300 specjalistów i menedżerów w polskim oddziale

Od początku czerwca 2015 r. działa w Warszawie międzynarodowe centrum usług wspólnych Groupon (SSC), obsługujące klientów z dziesięciu państw, w tym z Polski. Firma chce stworzyć 300 nowych stanowisk, które zostaną obsadzone pracownikami z lokalnego rynku pracy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Groupon zatrudni 300 specjalistów i menedżerów w polskim oddziale

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

27 lis 2015 20:44


Po szczegółowych badaniach i analizie rynku centrala firmy podjęła decyzję o zlokalizowaniu centrum SSC w sercu Europy – w Polsce. Klientów obsługiwać będą polscy pracownicy Groupon oraz pracownicy zatrudnieni w ramach trwającego procesu rekrutacji. Ponadto polska centrala będzie obsługiwać klientów linii biznesowej Groupon Produkty na region EMEA.

- Od 5 lat Groupon pozostaje wiodącym graczem na rynku e-commerce i m-commerce w Polsce. Lokalizacja centrum usług wspólnych jest potwierdzeniem efektywności operacyjnej naszego zespołu - Aniela Hejnowska, dyrektor zarządzająca Groupon Polska.

Nowe miejsca pracy

W centrum usług wspólnych w Polsce zatrudnienie znajdzie docelowo 500 osób. Z myślą o rozwoju działalności Groupon na rynku EMEA, firma planuje zrekrutować do zespołu ponad 300 osób na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie.

- Polski rynek jest pełen młodych, uzdolnionych ludzi, posługujących się kilkoma językami, którzy doskonale odnajdują się w środowisku usług e-commerce i w sposób organiczny rozpoznają potrzeby nowoczesnego klienta – skomentowała Barbara Weisz, dyrektor ds. obsługi klienta na region EMEA.

Od czasu pojawienia się Groupon na polskim rynku w 2010 r. wiele się zmieniło. Liczba ofert na stronie zwiększyła się z 300 do 14 tys. dziennie. Do zmienionego w 2014 r. układu strony dodano nowe funkcje oraz wprowadzono wysoko ocenianą aplikację mobilną, dzięki której klienci mogą odkrywać znajdujące się w pobliżu miejsca i zawierać transakcje przy pomocy jednego kliknięcia. Otwarcie centrum to kolejny krok na drodze rozwoju działalności Groupon w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.