Goldenline ułatwia rekruterom dostęp do bazy kandydatów

W serwisie Goldenline pojawiła się możliwość rejestracji i logowania za pomocą konta Linkedin. Nowa funkcja oznacza dla użytkowników łatwiejsze uzupełnianie profili, a dla rekruterów współpracujących z serwisem dostęp do jeszcze bardziej wartościowej bazy kandydatów.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Goldenline ułatwia rekruterom dostęp do bazy kandydatów

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

4 lut 2014 13:24


Goldenline jest największym społecznościowo-rekrutacyjnym serwisem w Polsce. Obecnie pomaga w rozwijaniu kariery ponad 1,5 mln zarejestrowanym kandydatom, do których pozwala dotrzeć ponad 6 tys. rekruterom. Do tej pory założenie konta w GoldenLine możliwe było poprzez klasyczną rejestrację bądź z użyciem konta Facebook.

Wprowadzenie logowania poprzez Facebook w 2012 roku spotkało się z ciepłym przyjęciem przez użytkowników i spowodowało znaczny wzrost rejestracji. Teraz także osoby posiadające konto na Linkedin mogą za pomocą jednego kliknięcia dokonać rejestracji na Goldenline.pl.

Logowanie przez LinkedIn to przede wszystkim większe szanse na zatrudnienie na lokalnym rynku pracy. GoldenLine pozwala rekruterom dotrzeć nie tylko do osób aktywnie poszukujących pracy, ale przede wszystkim do największej w Polsce bazy kandydatów pasywnych nieodwiedzających typowych portali rekrutacyjnych.

- Dla pracodawców i rekruterów to również wygoda - w jednym miejscu będą mieli wszystkie dane o kandydacie. Dzięki temu nie będzie konieczności przeszukiwania wielu baz danych. Taka możliwość uzyskania pełnych informacji o kandydatach powinna znacznie usprawnić procesy rekrutacyjne i sprawić, że GoldenLine stanie się największym łącznikiem między pracodawcami a pracownikami - mówi Mariusz Gralewski, prezes Goldenline.pl

Uzupełnienie profilu w Goldenline zwiększa szanse na kontakt ze strony rekrutera poszukującego kandydata o określonych umiejętnościach, doświadczeniu i wykształceniu. Wprowadzenie logowania przez Linkedin ma ułatwić użytkownikom nie tylko korzystanie z serwisu, ale przede wszystkim znalezienie pracy.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Grzesiek 2014-02-04 14:33:15

Bardzo dobry ruch ze strony GoldenLine. Jestem rekruterem i zdecydowanie lepiej będzie rekrutowac przez polskiego Goldena niż LI - ceny z kosmosu ;/