Goldenline.pl rozszerza ofertę

Serwis Goldenline.pl rozszerza ofertę usług rekrutacyjnych. To wynik połączenia sił z Agorą.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Goldenline.pl rozszerza ofertę

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

28 sty 2016 11:14


Po zakupie (25 stycznia) za 8,48 mln zł przez Agorę większościowego pakietu udziałów w Goldenline (53 proc.), nastąpił proces połączenia usług i produktów. Klienci dotychczas korzystający z usług jednego dostawcy, będą mieli teraz dostęp do rozbudowanego pakietu narzędzi wspierających rekrutację: ogłoszeń rekrutacyjnych w internecie lub prasie, wyszukiwarki kandydatów, profili pracodawców, rozwiązań marketingu rekrutacyjnego, a także wsparcia ekspertów z zakresu employer brandingu działających w ramach Pracowni EB.

Czytaj też: GoldenLine wyłonił top 10 Najpopularniejszych Pracodawców 2015

- Razem projekty te uzupełniają się i tworzą na polskim rynku pełne portfolio usług z zakresu rekrutacji i budowania marki pracodawcy. Dzięki ścisłej współpracy obu serwisów znacznie zwiększamy skalę działalności, a klientom dajemy dostęp do różnorodnych narzędzi wspierających działania rekrutacyjne – mówi Karol Traczykowski, prezes GoldenLine.

Czytaj też: Goldenline.pl zdetronizował króla? Pracuj.pl już nie jest największym serwisem rekrutacyjnym

Agora obecna jest w akcjonariacie GoldenLine.pl od pięciu lat, kiedy nabyła pakiet 36 proc. udziałów tej spółki. W wyniku ostatniego kupna udziałów, posiada 89 proc. udziałów tej spółki.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.