Francuska firma IT zwiększa szeregi w Polsce. Potrzebuje kilkuset specjalistów

Świadcząca usługi informatyczne grupa Astek zatrudnia obecnie ok. 3 tys. specjalistów na całym świecie. W Polsce powiększy swój zespół o 450 osób. I to do końca przyszłego roku.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Francuska firma IT zwiększa szeregi w Polsce. Potrzebuje kilkuset specjalistów

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

13 lis 2014 12:41


Francuska spółka informatyczna zatrudnia we wszystkich swoich oddziałach w Polsce (w Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Poznaniu) ok. 250 osób. Planuje jednak otwarcie kolejnych oddziałów w największych miastach Polski, w związku z czym firma planuje do końca 2015 r. zatrudnić 450 nowych specjalistów.

Czytaj też: IT: pracują, gdy mają flow. Jak nie, to grają w piłkarzyki

- Nasza firma nastawiona jest na pozyskanie z rynku najlepszych konsultantów IT, co pociągnie za sobą również duże zapotrzebowanie na pracowników w wewnętrznych strukturach firmy, głównie w działach sprzedaży, rekrutacji oraz administracji - mówi Dariusz Korek, managing director w Astek Polska.

Czytaj też: Wystartował pierwszy w Polsce portal z najlepszymi ofertami pracy w IT

Astek działa na polskim rynku od 2006 r., świadcząc usługi informatyczne w sektorach telekomunikacji, lotnictwa, energetyki, farmacji, bankowości, ubezpieczeń, przemysłu oraz Hi-Tech. Swoje oddziały ma obecnie w czterech miastach Polski. W najbliższym czasie kolejny otworzy we Wrocławiu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.