Firma Sii zatrudni pracowników z branży IT

- Sii, firma zajmująca się outsourcingiem IT i inżynierią przemysłową, zamierza w tym roku zatrudnić w swoim wrocławskim oddziale około 40 inżynierów. Poszukuje zarówno początkujących programistów, jak i ekspertów z dużym doświadczeniem w branży IT.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Firma Sii zatrudni pracowników z branży IT

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP

2 kwi 2014 16:25


Jak powiedział cytowany w komunikacie dyrektor wrocławskiego oddziału Sii Paweł Maksymczak, zatrudnione osoby będą pracowały m.in. przy projektach prowadzonych dla klientów z USA.

Wrocławski oddział Sii obsługuje zarówno klientów na rynku lokalnym, jak i duże zagraniczne przedsiębiorstwa. Pracownicy mogą zdobyć doświadczenie w technologiach: MVC4 i 5, ASP.NET, HTML5, Knockout czy TypeScript.

Sii z Wrocławia poszukuje też m.in. programistów C++ i Java, testerów, administratorów Windows, konsultantów BI czy analityków biznesowych.

Wrocławski oddział firmy zatrudnia blisko 1,5 tys. inżynierów. Specjaliści Sii realizują projekty dla firm z sektora bankowego i finansów, ubezpieczeń, telekomunikacji, Hi-Tech, energetyki i przemysłu.

Do końca tego roku również gdański oddział Sii chce zatrudnić około 150 osób
. Firma będzie poszukiwać tam głównie informatyków, programistów, analityków i menedżerów.

Spółka powstała w styczniu 2006 r. w Warszawie. Posiada siedem biur: w Warszawie, Gdańsku, we Wrocławiu, w Poznaniu, Krakowie, Łodzi i Lublinie. W kwietniu 2014 r. otwarty ma być oddział w Katowicach.
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.