Fiege da pracę 150 osobom na Pomorzu Zachodnim

Fiege, operator logistyczny zatrudniający ponad 700 osób, poszukuje pracowników do nowopowstającego oddziału w Goleniowie koło Szczecina.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Fiege da pracę 150 osobom na Pomorzu Zachodnim

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

9 gru 2015 12:34


Branża e-commerce to jedna z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi polskiej gospodarki. W związku z intensywnym rozwojem branży handlu elektronicznego, znacząco wzrosło zapotrzebowanie na pracowników w tym obszarze. W nowopowstającej placówce na terenie Goleniowskiego Parku Przemysłowego, na potrzeby nowego kontraktu Fiege planuje zatrudnienie ponad 150 osób.

- Dzięki silnej pozycji Fiege na rynku usług logistycznych, naszym pracownikom zapewniamy bezpieczne, stabilne i przyjazne miejsce pracy, pozwalające realizować aspiracje zawodowe. Do nowo otwartego magazynu w Goleniowie poszukujemy osób z różnym poziomem wykształcenia i doświadczenia - mówi Andrzej Wątrobiński, dyrektor personalny firmy.

- Fiege stale się rozwija, zatrudniając systematycznie nowych pracowników. Nasze wysiłki zmierzające do stworzenia najlepszych możliwych warunków pracy, są cyklicznie doceniane przez instytucje z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. Doceniamy naszych pracowników, dlatego zachęcam do aplikowania na nowopowstałe stanowiska - dodaje.

W roku 2015 Fiege została nagrodzona prestiżową nagrodą Solidny Pracodawca 2015. Od 2013 roku firma jest członkiem koalicji na rzecz przyjaznej rekrutacji. Została również zaliczona do grupy najbardziej pożądanych pracodawców w branży logistycznej, na podstawie ankiety przeprowadzonej przez międzynarodową firmę rekrutacyjną wśród specjalistów i menadżerów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.